Ardream Chaos Stone

Aris

The Knight Online Player
14 Haz 2015
16
1
3
Artık gelsin dediğimiz durumdur. CZ'de chaos stone ekli ve +60 karakterler kesebiliyor.Lobo-Lycaon dropları ardreamde alabilmemiz mümkün degil ne bossları var ne de chaos stone ekli.Yani bu şu demek oluyor : ardream charınız varsa bu itemlere el mecbur yüksek mebla yatıracaksın. lobo hammer lycaon hammer ve staff , giga ve daha birsürü item 80 lvl charların insiyatifine kalmış durumda. istediği fiyata peşkeş çekilebiliyor.Artık ardream'e chaos stone eklenmesi gerekiyor. Dile getirince de ardream cz'deki user'ın önünü kesiyor deniyor.Isteyen istediği yerde oynar herkes cz oynamak zorunda degil.şahsen 80 lvl karaktere sahibim fakat ardream daha zevkli geliyor ve oynarken keyif alıyorum.Chaos stone eklenmesi demek milletin ardream'e bakışının değişmesi ve ardreamdeki user sayısının artması demektir.Aylardır bekliyoruz fakat oyun yönetiminin bizi pek iplediği yok. Chief ve Ermis adlı 2 gm'in egosunun yüksek olması ve sorulan sorulara değişik cevaplar vermesi üzerine sorunlarımızı da paylaşma gereği duymuyoruz. Artık adam gibi çalışıp eksiklerinizi getirmenizi temenni ediyoruz.Ayrıca sanırım şöyle bi sorun var.Oyunun büyüsünden midir uğursuzluğundan mıdır bilmiyorum knight online'da ne zaman bir sorun bir bug meydana gelse ne zaman bir talep ve eksiklerin yerine getirilmesi istense gerek pvp gerek k2 gerekse ntt ben daha çalışan bir gm ya da benzeri birini göremedim.Şimdi mısır patlattım bir yetkilinin vereceği absürt cevabı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi: