TheKnightOnline Yeni Jurilerini Arıyor !

Sorqq

The Knight Online Player
15 Haz 2015
57
0
6
Sorqq' Alıntı:
Ad Soyad:Batu Karanis
Juri Olma Nedeni:insanlara yardımcı olmak.

NIck:Sorq-Holyshit
su nickimle clan başkanı nickini bir zahmet karşılaştırma zahmetine girebilirmisin.

MarasLe

The Knight Online Player
20 Haz 2015
21
0
1
MarasLe' Alıntı:
Ad SoyAd: Murat Benli

Nick:MarasLeee

Juri Adaylığı :
Oyuna Başladiğimizda Kalici olmaya karar verip bu serverdeyiz bir çok serverde Klan Kurup, klanlarda bulunmuş olup Oyunda Bir çok kişi ve kişileri taniyorum Sayin Yönetici arkadaşlara yardimci olabileceğimi düşünüyorum ve mesleğimin gereği bu görevi tarafsız yapıcamı düşünüyorum

Iyi Forumlar...
konu düzeltildi

CRESSÄ°DA

The Knight Online Player
18 Haz 2015
54
1
8
31
CRESSIDA' Alıntı:
Isimim: Emin TAN
Jurilik görevine talip olma sebebim.. Gerek oyun içerisinde gerek forumda olsun 7/24 aktif olarak hiç bir legal işe bulaşmadan kısa sürede ortalama bir düzeyin üzerine çıktık. Bu süre zarfında neredeyse serverda ki bütün oyuncularla hukukumuz oldu. Herkese elimizden geldiğince yardım etmeye haksızlıklaraında karşsında durmaya çalıştık. Juri olmak istememin sebebide budur. Illegal yollarala biryerlere gelmiş, kendi küçük zevklerini tatmin etmek uğruna servera ve oyunculara zarar verenlerin karşısında durmak istediğimdendir. 11 yıllık knight ve forum tecrübem ayrıyetten online süremle birlikte bütün olumsuz durumlara müdahil olabileceğim için juri olmak istiyorum..
editlenmiştir..

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
CRESSIDA' Alıntı:
Jurilik görevine talip olma sebebim.. Gerek oyun içerisinde gerek forumda olsun 7/24 aktif olarak hiç bir legal işe bulaşmadan kısa sürede ortalama bir düzeyin üzerine çıktık. Bu süre zarfında neredeyse serverda ki bütün oyuncularla hukukumuz oldu. Herkese elimizden geldiğince yardım etmeye haksızlıklaraında karşsında durmaya çalıştık. Juri olmak istememin sebebide budur. Illegal yollarala biryerlere gelmiş, kendi küçük zevklerini tatmin etmek uğruna servera ve oyunculara zarar verenlerin karşısında durmak istediğimdendir. 11 yıllık knight ve forum tecrübem ayrıyetten online süremle birlikte bütün olumsuz durumlara müdahil olabileceğim için juri olmak istiyorum..
Lütfen nick ekleyiniz.

mtncn99

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
Isim: Metin Can

Soyisim: SERTER

Jurilik Görevinine Talip olma sebebim: Usko da Helios serverin de 3 dönem krallık yapmış bulunmaktayım. Tarafsız ve adaletli davranmayı iyi bildiğimi düşünüyorum. Ardream da oynuyoruz ve bu zamana kadar kimin nasıl biri olduğunu, neler yaptığını az çok biliyorum. Vaktim bol ve 2 pc var bunların birini tamamen foruma adamayı düşünüyorum. Bu görevi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum, haksızlıklara ve servere zarar veren kişilere karşı mücadele etmeye hazırım. Teşekkür ederim

Nick: DamLamazAkaR

Clan Nick: TheKings ( Ayrıca RPQ clanına da liderlik etmekteyim )

Moderatör tarafında düzenlendi:

mtncn99

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
Isim:Metin Can

Soyisim: SERTER

Jurilik Görevinine Talip olma sebebim: Usko da Helios serverin de 3 dönem krallık yapmış bulunmaktayım. Tarafsız ve adaletli davranmayı iyi bildiğimi düşünüyorum. Ardream da oynuyoruz ve bu zamana kadar kimin nasıl biri olduğunu, neler yaptığını az çok biliyorum. Vaktim bol ve 2 pc var bunların birini tamamen foruma adamayı düşünüyorum. Bu görevi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum, haksızlıklara ve servere zarar veren kişilere karşı mücadele etmeye hazırım. Teşekkür ederim

Nick: DamLamazAkaR

Clan Nick: TheKings ( Ayrıca RPQ clanına da liderlik etmekteyim )

kerem130

The Knight Online Player
30 Haz 2015
14
0
1
Öncelikle Selamun aleyküm

Ismim Kerem AY

Hesabımın Ismi : OrqazzmShow

Ben bu nicki 2006 yılından beri kullanırım. Uskoda xigenon , edana ve ronarkta oynadıktan sonra oyunu bıraktım evlilik vesaire nedenlerden dolayı.

Zamanında koxp speed hack duvar hack tbl seri spike seri cs gibi olayları çok gördüm. Her zamanda bu olayların karşısında oldum . Clan arkadaşlarımda öyle.Böyle şeylerle oyunun tadı çıkmaz. Bir arada pedal olayları çıktı hala da devam ediyor. Biz asas oynadıgımızda 678 minor yapıp sag tıkada adam koyardık. Öyle pedal falan bilmeyiz. Şimdi bu servera geldim. Benim hakkımda destekli edit char falan diyorlarmış admin bey.Siz cevaplarını verin bana yardım ettinizmi hiç hatta beni tanırmısınız.Sizden tl ile item almışım dediklerine göre. Sürekli videomu çekiyorlar foruma koyacağız falan diyorlar. Varsın koysunlar . Şimdiden söyleyim ben her zaman böyle şeylerin karşısındayım. Herkes efendi olsun

Forum juriligi konusuna gelince ben cafeciyim sürekli pc başındayım . Knight benim gençliğim. Biz ne çakallar gördük milleti kan kusturan 5 li oku towndan diger towna atan. Yıllardır bildiğimiz iş sizin anlayacağınız . Adaletse adalet . Ama adam gibi adalet.

Kolay gelsin admin Duellona

CRESSÄ°DA

The Knight Online Player
18 Haz 2015
54
1
8
31
CRESSIDA' Alıntı:
Ksc de olduğu gibi Nick: lCRESSlDA dır..

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтhttp://packedspheres.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоkondoferromagnet.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоmagneticequatorинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо