TheKnightOnline Yeni Jurilerini Arıyor !

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Merhaba The Knight Online sevenler,

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Oyuncu Mahkeme sistemini aktif ettik. Sizlere daha adil bir oyun sunabilmek adına bu mahkemenin Jürileride yine siz oyuncular arasından seçilecek ve adalet bu şekilde sağlanacak.

Jüri üyeleri aynı zamanda forum moderetör yetkisine sahip olacak. Bu şekilde forum düzenini korumamızdada bizlere yardımcı olabilecekler.

Kimler jüri olmak için başvurabilir?

• Sadece clan liderleri jüri başvurusunda bulunabilir.
  • Liderleri olduğu clan'ın en az 10 oyuncusu olmalıdır.

Jürilerin görevleri nelerdir?

• Oyuncu mahkemesine açılan konuları değerlendirmek ve oy kullanmak.
  • Forum da açılan konulara göz atmak kural ihlali varsa gerekli cezai işlemi uygulamak.

Kaç kişi jüri olabilir?

• Toplam 10 kişi jüri olabilir.

Jüri kararları nasıl verir?

• Karar verirken mutlaka tarafsız olmalıdır.
  • Bir karar verirken nedenleriyle detaylı açıklama yapmalıdır.

Jüri başvurusu nasıl yapılır?

• En az forum sitemizde en az 10 mesaj'a sahip kullanıcılar juri başvurusu yapabilir.
  • Sahibi olduğunuz clan ve clan oyuncularını gösteren bir ekran görüntüsü.
  • Ad, soyad
  • Bu görevi neden istediğinize dair bir yazı.

*Jüri başvuruları yalnızca bu konu altından yapılmaktadır.

Jurilerle ilgili genel açıklama ve Juri Kuralları :

Merhaba Değerli TheKnightOnline Oyuncuları

Juri Seçimlerimiz belli olmuştur. Jurilerimiz forum üzerinde oyuncu mahkemelerinde ban yiyen kullanıcılarımız ile ilgilenecek, kendi fikirlerini bizlere belirtecek ve önce Jurilerin almış olduğu kararlar göz önünde bulundurulup sonrasıda karar verilicektir. Ek Olarak Juri ekibinin forumda belli başlı yetkileri olucaktır. Juri ekibine karşı her türlü davranışlarınız mahkemede size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapabilir. Juri ekibimiz oyunculardan oluşmaktadır. Oyun içerisinde herhangi bir yetkiye sahip değillerdir.

Başvurular sonrasında forum üzerindeki aktifliğe göre seçilmiş Jurilerimiz aşağıda açıklanmıştır.

Güncel Juri Ekibimiz

Sexyyyy [seviye 2 Juri]

AliMUTLU [seviye 2 Juri]

Fragma

Aeglos

MarasLeee

Juri Ekibi Kuralları :

1-) Jurilerimiz kesinlikle kullanıcılara hakaret içerikli ve taraf tutucu mesajlar yazamaz. Yazdığı taktirde Jurilikten Alınacaktır.

2-) Jurilerimiz Mahkemeyle ilgili ortak kararlar vermelidir. Kendi başına karar vermek zorunda kalmadığı(Diğer Jurilerle iletişime geçemediği zaman) taktirde kendisi karar verebilir.

3-) Jurilerimiz Forum üzerinde diğer üyeler gibi istediği bölüme konu açabilir ve özgürlüklerini ifade edebilirler.

4-) Jurilerimiz'in kendi Clanından birisi banlandığı veya yakını banlandığı zaman o mahkemeye katılması yasaktır.

5-)
Jurilerimiz Mahkemeyle ilgilenirken Şu Şekilde ilgilenmelidir.

Mahkemeyle ilginenen Juri veya Juriler :

Açıklama :

Juri Kararı : Olumlu veya olumsuz. Son sözü GM ekibi söyleyecektir. Gibi'dir.

6-) Jurilere yapılacak her türlü saygısızlık veya kaba söz Gm lere yapılan hakaretlerle aynıdır. Aynı şekilde cezalandırılır.

7-) Jurilerin mahkemeyle ve forumla ilgilenmesi değerlendirmeye tutulacak, gerekli lgi alakayı göstermeyen juriler jurilikten alınıcaktır.

Juri Ekibi Davranış Kuralları :

1-) Jurilerimiz Sadece Oyuncu mahkemesi değil, diğer herkes gibi oyun içerisinde gördüğü hile,şüpheli vb gibi durumlarda gerekli kanıtlarla bizlere ulaşarak karakterinizi banlatabilir.

2-) Juri Ekibinin Ban yiyen oyuncuların veya Clanların teamspeak adreslerine girmeleri ve ban hakında konuşmaları yasaktır.

3-) Jurilerimiz hiçbir oyuncuya tehtitkar veya taraf tutucu bir şekilde konuşamaz. Jurilikten Alınır.

Juri Ekibi Sıkça Sorulan Sorular :

Juri Ekibinin Kazancı Nedir ?

Juri ekibi tamamen Gönüllü kişilerdir ve hiçbir kazançları bulunmamaktadır.

Juri Ekibi Bana Tehtitkar davrandı ?

Bizlere forum üzerinden veya support.theknightonline.com adresinden bildirim yapabilirsiniz.

Juriler arasında tartışma var ne yapılır ?

Gerekli incelemeler başlatılıp, Haksız olan taraf jurilikten alınır. Oyun içi karakterine bir işlem yapılmaz.

iyi eğlenceler dileriz

TheknightOnline Takımı

Moderatör tarafında düzenlendi:

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
Ad Soyad : Emre KarakuşJuri Olma Nedeni : Forumdaki aktifliğimi az çok herkes biliyor zaten, hem gm ekibine hemde oyunculara destek olmak istiyorum.

image_710.jpg

/monthly_2015_07/image_710.jpg.4d56b2441c822819d13d89345be7df27.jpg

Sorqq

The Knight Online Player
15 Haz 2015
57
0
6
Ad Soyad:Batu Karanis

Juri Olma Nedeni:insanlara yardımcı olmak.

NIck:Sorq-Holyshit

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
Ad Soyad : Emre CAN

Juri Olma Nedeni : Fazla derecede online olmam ve elimden geldiğince herkese her soruna yardımcı olmak.

Karakterimin Nick: StunnerKillaH

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
31
Ad Soyad : Metin Yıldız

Nick : Aeglos

Juri Adaylığı : Beta'nın kapanmasına birkaç gün kala bu oyuna başladım. Oyunun birçok Clanını ve Oyuncusunu tanıyorum artık. Bu görev için faydalı olabileceğimi ve tarafsız davranacağımı düşünüyorum. Daha öncelerde yaptığım bi hata yüzünden de Oyuncu Mahkemesine konu açmışlığım olmuştu. Juri olma isteğimde bu sebeptendir. Haklı ve Haksız kişilerin en doğru şekilde yargılanmasını isterim. Ayrıca Online süreminde bu görev için uygun olduğunu düşünüyorum.

MarasLe

The Knight Online Player
20 Haz 2015
21
0
1
Ad SoyAd: Murat Benli

Nick:MarasLeee

Juri Adaylığı :
Oyuna Başladiğimizda Kalici olmaya karar verip bu serverdeyiz bir çok serverde Klan Kurup, klanlarda bulunmuş olup Oyunda Bir çok kişi ve kişileri taniyorum Sayin Yönetici arkadaşlara yardimci olabileceğimi düşünüyorum ve mesleğimin gereği bu görevi tarafsız yapıcamı düşünüyorum

Iyi Forumlar...

NascioReguLatory

The Knight Online Player
2 Tem 2015
44
1
8
Ad Soyad : Mehmet Ali

Nick : NascioReguLatory

Jüri Görevini Isteme Nedeni : Büyük (member açısından) bir clanın başkanı olduğumdan ve serverda çoğu kişiyi az yada çok tanıdığımdan dolayı bu görevi layığıyla yerine getireceğimi düşünüyorum.

Mert16

The Knight Online Player
20 Haz 2015
10
0
1
Ismim : Mert

Nick : ComePrima

Juri adayı olma sebebim : Attığım ticketta da belirttiğim gibi bir daha da oyun içi sorunlarla karşılaştığım için herkesin derdine bir çözüm arayacağımı ve yurt dışında yaşadığım sebepten dolayı aynı dili paylaştığım yabancı uyruklu klanlarda olduğu için onlarada elimden gelen yardımı edebileceğime inaniyorum.

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
ad soyad: Nayim AKTAN

juri adayı olma sebebim : Herkes beni yakından bilir ve tanır. oyun içi gerekse oyun dışında her vatandaşa yardımcı olmaya çalışırım.

oyunda bir çok haksızlık ve sorunlarla karşılaştım . benım gibi bu durumla karşılaşan arkadaşlara gerek oyunda gerek forumda yardımcı olmak isterim.

ve bu servera bir çok katkımız olmuştur her konuda maddi ve manevi. Teşekkürler Iyi çalışmalar.

oyun içi PM : WeuSKinG WeuSHeracleS... CLAN : TheSecretOfAssocia

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
ad soyad: Nayim AKTAN

juri adayı olma sebebim : Herkes beni yakından bilir ve tanır. oyun içi gerekse oyun dışında her vatandaşa yardımcı olmaya çalışırım.

oyunda bir çok haksızlık ve sorunlarla karşılaştım . benım gibi bu durumla karşılaşan arkadaşlara gerek oyunda gerek forumda yardımcı olmak isterim.

ve bu servera bir çok katkımız olmuştur her konuda maddi ve manevi. Teşekkürler Iyi çalışmalar.

oyun içi PM : WeuSKinG WeuSHeracLes... CLAN : TheSecretOfAssocia

CRESSÄ°DA

The Knight Online Player
18 Haz 2015
54
1
8
31
Isimim: Emin TAN

Jurilik görevine talip olma sebebim.. Gerek oyun içerisinde gerek forumda olsun 7/24 aktif olarak hiç bir legal işe bulaşmadan kısa sürede ortalama bir düzeyin üzerine çıktık. Bu süre zarfında neredeyse serverda ki bütün oyuncularla hukukumuz oldu. Herkese elimizden geldiğince yardım etmeye haksızlıklaraında karşsında durmaya çalıştık. Juri olmak istememin sebebide budur. Illegal yollarala biryerlere gelmiş, kendi küçük zevklerini tatmin etmek uğruna servera ve oyunculara zarar verenlerin karşısında durmak istediğimdendir. 11 yıllık knight ve forum tecrübem ayrıyetten online süremle birlikte bütün olumsuz durumlara müdahil olabileceğim için juri olmak istiyorum..

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
emrekarakss' Alıntı:
Ad Soyad : Emre Karakuş

Juri Olma Nedeni : Forumdaki aktifliğimi az çok herkes biliyor zaten, hem gm ekibine hemde oyunculara destek olmak istiyorum.

Clan başkanı olmadığınız için reddedilmiştir.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Sorqq' Alıntı:
Ad Soyad:Batu Karanis
Juri Olma Nedeni:insanlara yardımcı olmak.

NIck:Sorq-Holyshit
Clan başkanı olmadığınız için reddedilmiştir

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Aeglos' Alıntı:
Ad Soyad : Metin Yıldız

Nick : Aeglos

Juri Adaylığı : Beta'nın kapanmasına birkaç gün kala bu oyuna başladım. Oyunun birçok Clanını ve Oyuncusunu tanıyorum artık. Bu görev için faydalı olabileceğimi ve tarafsız davranacağımı düşünüyorum. Daha öncelerde yaptığım bi hata yüzünden de Oyuncu Mahkemesine konu açmışlığım olmuştu. Juri olma isteğimde bu sebeptendir. Haklı ve Haksız kişilerin en doğru şekilde yargılanmasını isterim. Ayrıca Online süreminde bu görev için uygun olduğunu düşünüyorum.

Nick belirtiniz.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
MarasLe' Alıntı:
Ad SoyAd: Murat Benli

Nick:MarasLeee

Juri Adaylığı :
Oyuna Başladiğimizda Kalici olmaya karar verip bu serverdeyiz bir çok serverde Klan Kurup, klanlarda bulunmuş olup Oyunda Bir çok kişi ve kişileri taniyorum Sayin Yönetici arkadaşlara yardimci olabileceğimi düşünüyorum ve mesleğimin gereği bu görevi tarafsız yapıcamı düşünüyorum

Iyi Forumlar...
Clan başkanı olmadığınız için reddedilmiştir. Eğer clan başkanları 1 den fazlaysa clanı üstünüze alıp postu düzenleyiniz.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
NascioReguLatory' Alıntı:
Ad Soyad : Mehmet Ali

Nick : NascioReguLatory

Jüri Görevini Isteme Nedeni : Büyük (member açısından) bir clanın başkanı olduğumdan ve serverda çoğu kişiyi az yada çok tanıdığımdan dolayı bu görevi layığıyla yerine getireceğimi düşünüyorum.
Nickinizi mesajınıza ekleyiniz.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mert16' Alıntı:
Ismim : Mert
Nick : ComePrima

Juri adayı olma sebebim : Attığım ticketta da belirttiğim gibi bir daha da oyun içi sorunlarla karşılaştığım için herkesin derdine bir çözüm arayacağımı ve yurt dışında yaşadığım sebepten dolayı aynı dili paylaştığım yabancı uyruklu klanlarda olduğu için onlarada elimden gelen yardımı edebileceğime inaniyorum.
Nick ekleyiniz mesajınıza.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
CRESSIDA' Alıntı:
Isimim: Emin TAN
Jurilik görevine talip olma sebebim.. Gerek oyun içerisinde gerek forumda olsun 7/24 aktif olarak hiç bir legal işe bulaşmadan kısa sürede ortalama bir düzeyin üzerine çıktık. Bu süre zarfında neredeyse serverda ki bütün oyuncularla hukukumuz oldu. Herkese elimizden geldiğince yardım etmeye haksızlıklaraında karşsında durmaya çalıştık. Juri olmak istememin sebebide budur. Illegal yollarala biryerlere gelmiş, kendi küçük zevklerini tatmin etmek uğruna servera ve oyunculara zarar verenlerin karşısında durmak istediğimdendir. 11 yıllık knight ve forum tecrübem ayrıyetten online süremle birlikte bütün olumsuz durumlara müdahil olabileceğim için juri olmak istiyorum..
Lütfen clanı üstünüze alıp fotoğraf çekiniz.