WarLorD adlı karakterin hırsızlığı-

SIMSIYAH

The Knight Online Player
11 Haz 2015
7
0
1
ARKADAŞ MARADON DA CHAR ALINIR DIYE SHOUT GEÇIYORDU PM ATTIM. ELIMDE 80 WARRIOR VE 19GB+ 7RAPTOR OLDUGUNU SOYLEDIM 130 LIRA VEREBILECEGINI SOYLEDI... KABUL ETTIM. BU GUNE KADAR HEP ITEM SATTIM FARKLI SERVERLARDA NE BIRININ HAKKINA GIRDIM NEDE ONLAR BENIM HAKKIMA GIRDI... ARKADAS 7 RAPTORU ONDEN ISTEDI VE RAPTORU ALDIKTAN SONRA 130 LIRAYI YATIRACAGINI..VE DAHA SONRA KALAN 19 GB VE CHARI ALACAGINI SOYLEDI.... TEL NUMARA FACESINI VERDI.YALVARDI YAKARDI SABRIMI TAŞIRDI... BU BIR OYUN AL KARDEŞ DEDIM VERDIM RAPTORU... BANA BEKLE PARANI YATIRMAYA GIDIYORUM DEDI 5 DAKIKAYA GELDI VE YATIRDIM DEDI WHATSAPPTAN BIR MAKBUZ FOTOSU YOLLADI 100 LIRALIK :) 30 U SABAH YOLLICAM PARA ESKI ATM KABUL ETMEDI DEDI :) VE CHARI KALAN GB LERI ISTEDI. BENDE HESABIMA GECEN PARA OLMADIGI ICIN VE YOLLADIGI MAKBUZDA ADIM SOYADIM HESAP NUMARAM OLMADIGI ICIN KABUL ETMEDIM. SABAHI BEKLE PARA HESABIMA GECINCE KALAN SEYLERI ALIRSIN DEDIM..HAYIR DEDI BEN YATIRDIM PARANI VER HAKKIMI CART CURT HIKAYE OKUDU :) ..BENIM HESAP NUMARAM 11 HANELI AMA YOLLADIGI MAKBUZDA BASKA HESAP NO WAR 20 HANELI KADAR SANIRIM ZIRAAT BANKASININ HESAB MAKBUZU.BANA IS BANKASINDAN YATIRICAM DEDI BAKTIGIMDA HESABIMA GECMEMISTI PARA ..SONRA ORTAK ATM DEN YATIRDIM BANKALAR ACILINCA GECER DEDI.. COCUK GIBI OYNADI. KENDISI OLGUN BUYUK BIR ADAM FACEDE GITARIST VE GRUBU VAR. BEN OYUNU BIRAKIYORDUM ISTESEYDI BU KADAR UGRASMADAN HEDIYE EDERDIM. AMA SUAN HAKKIMI HELAL ETMIYORUM. HARAM OLSUN. SIZDEN TEK RICAM BOYLE KISILIKSIZ. KARAKTERSIZ. 15 GBYE TAHAMMUL EDEN. INSANLARIN HAKLARINI. EMEKLERINI HIC DUSUNMEDEN CALABILEN. EN ONEMLISI ICINDE BIRAZCIK ALLAH KORKUSU BULUNMAYAN KISILERI ARANIZA ALMAYIN. TEŞEKKUR EDERIM..NCS ATMIS YENI NICKI AXEll

Moderatör tarafında düzenlendi:

GialloRosso

Banned
5 Haz 2015
20
0
1
Kardeşim geçmiş olsunda hala anlayamadın mı bu oyunda kimseye güvenmeyeceksin.

QuentinTarantino

The Knight Online Player
31 May 2015
35
0
6
dün bende denemek için pm attım bu arkadaşa yok chara hemen ring basıcam da şöyle böyle dansöz ayakları yapıyorud mübarek ramazan ayında bari yapmayın

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
Gitarı çalamıyor o ters çevirip üstüne oturuyor. kendisi daha çok üflemeli enstrümanlara meraklı.

ELA

The Knight Online Player
9 Haz 2015
27
0
1
32
GEÇMIŞ OLSUN KARDESŞIM BENIMDE SERWER A ILK BAŞLADIM ZMAN BAŞIMA GELDI GabrieL NICKLI KARAKTERSIZ HERIF 13 GB ICIN 60 TL ISTEDI TURKCEL TL 30 30 YOLLADIM ILK 30 U YOLLADIM GBLERI ISTEDIM BANKADAN ALIYIM DEDI SEN DIGERINIDE YOLLA DIYE BENDE APTALLIK GÜVENIP YOLLADIM DAHA HIÇ DOLANDIRILMAMIŞTIM SAOLSUN ARKADAŞ GÜVEN DUYGUMUN IÇINE ETTI VIDEOSUDA VAR HALA DURUR ELIMDE TEK DIYECEGIM BU OYUN OLSADA OYNAYANLAR KIŞILERDIR KENDI ŞEREFINI 2 PARALIK ETTI BEN 60 TL ILE BATMAM ODA ZENGIN OLMAZ ALLAH BUNLARI ISLAH ETSIN ... TEKRARDAN GEÇMIŞ OLSUN KARDEŞIM :(

SIMSIYAH

The Knight Online Player
11 Haz 2015
7
0
1
Teşekkür ederim arkadaşlar. insanlar o kadar düşmüş ki 15 gb ıcın şahsiyetlerini, karakterlerini, isimlerini lekeyebiliyorlar. mübarek ramazan ayında ben kımsenın kalbini kırmamaya uğraşırken bu insanlar çok kolay bir şekilde hırsızlık yapabiliyorlar. hırsızlığın büyüğü küçüğü olmaz. Allah ıslah etsin

SIMSIYAH

The Knight Online Player
11 Haz 2015
7
0
1
çalmaya devam ediyor şerefsiz. dikkatli olun arkadaslar