Turkey clanı tbl

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Serverde Tbl çalışmıyor. Video daha uzun ve kaliteli olmalıydı.

caqi

The Knight Online Player
11 Haz 2015
6
0
1
Merhaba

Serverda Tbl Çalışıyor. Video daha uzun olmasına gerek yok oyuna girip vurma mesafesini ölçerek anlayabirsiniz!!!

Eğer ki hala Tbl çalışmıyor diyecekseniz açtıktan sonra Tbl falan demeyin. ÇÜNKÜ TBL ÇALIŞMIYOR SONUÇ OLARAK!!!

Schultz

The Knight Online Player
23 May 2015
19
0
1
Arkadaş bu oyunda görüntü bugu olduğunu bilmeyen kaldımı hala.Turkey clanını tanımıyorum etmiyorum bu herkesin başına geliyor.Pk da adam bana 50 metreden vuruyor bu nasıl vuruyor diye isyan ediyorum arkadaş sen onun yanında görünüyorsun diyor.Bu tarz ufak şeylerle oyunu ve oyuncuları yıpratmaya çalısmayın.

caqi

The Knight Online Player
11 Haz 2015
6
0
1
Evet ben adamın yanında gözüküyorum fakat adam nedense benim üzerimden geciyor sn içinde ? bana bunuda acıkla eyw derim

caqi

The Knight Online Player
11 Haz 2015
6
0
1
o zaman adamda sh mi var şimdi tbl geçtik koxp a mı döndük ?

Schultz

The Knight Online Player
23 May 2015
19
0
1
hayır bro adamda hile olmayabilir yani sendeki görüntü adamdan çok uzakmışsın gibi ama aslında sana uzaktan vurduğunu sandığın adamın yanındasın bu sadece oyundaki görüntü hatası. Böyle kesin kullanıyormuş gibi insanları yargılamanız hoşuma gitmiyor sen adamı bildiriyorsun gm'e gm kontrol eder sonuçlandırır.Ama %95 görüntü hatasıdır yani.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba
Serverda Tbl Çalışıyor. Video daha uzun olmasına gerek yok oyuna girip vurma mesafesini ölçerek anlayabirsiniz!!!

Eğer ki hala Tbl çalışmıyor diyecekseniz açtıktan sonra Tbl falan demeyin. ÇÜNKÜ TBL ÇALIŞMIYOR SONUÇ OLARAK!!!
Tbl nedir bilmiyorsunuz, koxp olabilir ancak video o kadar kısaki birşey belli olmuyor tam olarak.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
kendi tecrübelirmden yola çıkarak diyorum ki oyunda görüntü bugu evet var.mesela 1 okçuyla ws yapmayı deneyin.okçu sizden kaçarken vururken sanki yürüyerek vuruyo gibi ama yediğiniz damageden bunun görüntü bugu olduğunu anlayabilirsiniz.koxp olsa bile bu görüntü bugu varken koxpun anlaşılması çok zor.zaten öyle bi durum varsada gerekenin yapılacağından emin olabilirsin kardeşim,af yok burda :)

tedlock

The Knight Online Player
26 May 2015
25
1
3
29
Görüntüyü iyi izlerseniz, asasın görüntüden önce atağa geçtiğini ve WARRIOR'unda asasa DESCENT olduğunu görebilirsiniz. görüntü bugu..