Su Exp Kasmak Yuzunden Bır Cok User Kaybettınız

SternoCleidoMastoiD

The Knight Online Player
30 May 2015
14
0
1
Oncelıkle herkese hayırlı geceler dılıyoruz...Evet savunmanızda su konu bası cekıyor olucaktır emınım ''oynadıgınız server farm server....''tabıkıde haklısınız fakat bu kadarı bıraz fazla bence bı pvp server ıcın en azından oranlar degısmese bıle gm'ler oyun ıcı exp eventler yapabılır saat bası bu sekılde lwller daha kolay halledılebılır +60 olan mage teamlar pk atıyor fakat melee teamler ıcın aynısı gecerlı degıl bıraz anlayıs bıraz empatı kurarsak bırbırımızle sız yonetıcıler bız oyuncular ıyı bı ıs cıkartabılecegımızı dusunuyorum sonucta burası zevk amaclı bı platform dıkkate alacagınızı dusunerekten tekrardan hayırlı geceler dılıyorum.....

SternoCleidoMastoiD....

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
git booro kes 7m exp veriyo preli. presiz 3m exp veriyor yeter ağladığınız be. presiz adam benim partymde 70 oldu ben 76 oldum preli adam 2-3 günde 80 olcak. presiz adam 4-6 günde olcak exp kasamıyosanız bilmiyosanız kasma yerlerini oynamayın. genie bırkaıp kascağın paramuna bırak 4 günde 80sin genieyle

SternoCleidoMastoiD

The Knight Online Player
30 May 2015
14
0
1
Kardesım yınede cvp verdıgın ıcın tesekkur ederım fakat bıraz daha saygı cercevesınde hareket edersek ıyı olur....hayırlı forumlar

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Exp Fire Drakenin 10 katıdır. 77 Level olundu 30 saat içerisinde , nasıl exp zor olabilir ?

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

4WhoShake

The Knight Online Player
26 May 2015
14
0
1
ozaman kardesim server acamdan once bir uyarı yapacaktınız usko ile exp kasma oranları %100 %100 aynıdır die ayın 1de uskoda server acılıyor oraya gercerdik 1. uskodada 1 haftada 80 oluyorum ben sadece fazldadan fll pus çekiyorum exp kanat valkre set !... boyle gideres 300 kişi ile devam ederse server ona bile şükredin !.

SternoCleidoMastoiD

The Knight Online Player
30 May 2015
14
0
1
Evet belkı ole olabılır Fakat su anda oyunda bakarsanız anlarsınız oyunda ılk gunkınden cok dusuk bı user var ben serverı kotuleme amaclı konusmadım cz de koxper okcu var exp slotlarını sureklı rahatsız eden en onemlısı bus drobu sınırlı sayıda mageler Monster stone da etkısız... gıbı bı cok ozellık ve en onemlısı userlerın dıledıgı zaman oyun ıcın gm ye ulasması.....

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Evet belkı ole olabılır Fakat su anda oyunda bakarsanız anlarsınız oyunda ılk gunkınden cok dusuk bı user var ben serverı kotuleme amaclı konusmadım cz de koxper okcu var exp slotlarını sureklı rahatsız eden en onemlısı bus drobu sınırlı sayıda mageler Monster stone da etkısız... gıbı bı cok ozellık ve en onemlısı userlerın dıledıgı zaman oyun ıcın gm ye ulasması.....
User düşüsü yok.tam tersi artişi var.Koxp TBL serverimizde yoktur.Exp slotlarini her zaman rahatsiz edilcektir normal bunlar.MS düzenlledik reste düzelcektir.Gm ulaşama demişssiniz ticketlere max 1 saate cevap aliyorsunuz gunun 10 saati 2 gm'miz online ? biz 3admin olarak günde 15 16 saat kesin oyundayiz pm'miz block ticket ve facebooklari Kontrol ediyoruz bizlere tickketlerden ulasabilirsiniz.

SternoCleidoMastoiD

The Knight Online Player
30 May 2015
14
0
1
Ilgınız ve alakanız ıcın tskr ederız son kez bi onerım daha olucak bunada cvp verırsenız sızı daha fazla rahatsız etmeyecegım bıldıgınız uzere server farm ve genelde exp pre almak gerekıyo fakat ıtem ıcın ıse maden yapma sartı var golden fısh ıcın en azından bus drop koysanız abartılı degıl ama nasıl olur evet su an ıcın var ama normal bus'u bıraz arttırsanız cok ıyı olucak ayrıca bu saatlerde ılgılendıgınız ıcın 4WhoShake aılesı olarak tesekkur ederız...

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Kesinlikle item için maden şartı yok. MAdenden elde edemeyeceğiniz birçok item mevcut monster droplarında.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

CatchyBitch

The Knight Online Player
26 May 2015
19
1
3
Duellona' Alıntı:
Merhaba
Exp Fire Drakenin 10 katıdır. 77 Level olundu 30 saat içerisinde , nasıl exp zor olabilir ?

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
preli adam oldu zaten onda sıkntı yok presizler sıkıntı.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфосайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо