Size Göre Upgrade...

StunnerKillaH

The Knight Online Player
11 Tem 2015
5
0
1
Upgrade Biraz Sabır Biraz Timeingi Dogru ayarlama Biraz Ustalık ve Şans gerektirir Herşeyden Önce O Confirim Tuşa Kaygısız Ve geçicek Cesaretiyle Yönelmen gerekir

trouble3535

The Knight Online Player
6 Tem 2015
4
0
1
Upgrade oranları çok berbat +5 item basılmıyor tamam şans ama aynı şans usko da geçerli ama orda yine +6 +7 item basıyoruz

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

CanerArslan

Banned
10 Tem 2015
14
0
1
34
Ben mantığını anlamaya çalışıyorum

1.ihtimal item yakıp kendi şansımızı yükseltmek mi?

2.item yaktığımızda serverin upgrade şansı yükseliyorsa biz item yaktığımızda başkasının işine gelebilir mi?

Yada ikiside değilmi

Yada sizin bir fikriniz varmı?

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Bana göre item yakıp şans yükseltme diye bir şey yok bir itemi basma şansın %10mu mesela 10 tane item yaksanda yine %10

LetMeKissYou

The Knight Online Player
3 Tem 2015
42
0
6
Benim tahminimce 2 gün önceki upgradem den söylemek isterim.

Basılan unique itemler ;

3 Adet Woe +4

1 Adet DS +4

1 Adet chitin bow +5

Ve yakmalık 4-5 parça +7 item

Sonuç olarak ;

3 Adet Woe staf +5 olmadı:confused:

1 Adet Ds +5 olmadı:confused:

1 Adet Chitin bow +6 olmadı:confused:

Yakmalık aldığım itemlerde yandı zaten :cool:

Tahminimce tamamen şans ve o anki serverın upgrade deki değişkenliğinden kaynaklanıyor. :(

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

CanerArslan

Banned
10 Tem 2015
14
0
1
34
Ben oyunu bıraktım zaten ne var ne yok yaktım +5 hb +6 olmadı sinirlendim parayı dağıttım bıraktım

Katya

The Knight Online Player
22 Tem 2015
1
0
1
Item upgrade tamamıyla şans işi. Önden item yakmak, veya yakmamaya bakmıyor. Sarı yanarken bastı, kırmızı yanarken bastı, kesinlikle bu tarz hiçbir şey ile alakası yok. %100 tamamen şans. Yakmalık item toplayanlara veya atıyorum +8 shard basacak, elindeki +7 fp veya chitinleri önden yakmaya başlayanlara gülüyorum sadece. Böyle şeyler kesinlikle şansı ne arttırıyor ne de azaltıyor. Her itemin, anvile konulduğunda oyunda belirlenmiş şans yüzdesine göre bir üst seviyeye geçmeme ihtimali var. Tamamen rastgele dizayn edilmiş bir algoritma üzerine çalışıyor.

kasvetrlegend1

The Knight Online Player
22 Tem 2015
11
0
1
20 adet +6 chitin den 1 tane +7 geçmedi buna şahit oldum sonra upragede +7'ye item basılmayacagını düşündüm Ben yaktım herkez gecirdi gibi birşey oldu

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting