ŞIFREMI DEÄžIŞTIRDIM OYUNA GIREMIYORUM YARDIM EDIN

umutmmcu

The Knight Online Player
9 Haz 2015
4
0
1
ŞIFREMI DEÄžIŞTIRDIM OYUNA GIREMIYORUM YARDIM EDIN.. WEB SITESI YARIM SAATTE YUKLENIO NE YAPTIGIMIZI ANLAMIYORUZ. BIR AN ÖNCE ŞIFREMIN DUZELTILMESINI TALEP EDIYORUM

umutmmcu

The Knight Online Player
9 Haz 2015
4
0
1
Merhaba The Knight Online severler,
Oyun ilk açıldığı zaman Ardream bölgesi küçük harita ve boss lar olmadan aktif etmiştik. Istekleriniz doğrultusunda haritanın eski haline dönmesi ve bossların yeniden Ardream'a eklenmesi için bir oylama başlatıyoruz.

Ardream büyük haritaya taşınırsa oyun senaryosu aşağıda ki şekilde olacaktır;

• Maksimum 59 level, master görevini tamamlamamış, skill ve stat fazlası olmayan oyuncular girebilir.
  • Öldürme başına gelen Ulus Puanı(NP) 32
  • Ölüm başına giden Ulus Puanı(NP) 25
  • Atross 50 Ulus Puanı(NP)
  • Riote 25 Ulus Puanı(NP)
  • Chaos Stone (Ronark Land bölgesine nazaran drop oranları bu bölgede daha az olacaktır.)
  • Bach,Duke,Bishop,Barrk,Bakirra,Acer,Samma,Shaula,L esath,Bone Collector,Lobo,Lupus,Lycaon canavarları aktif olacak.

Bu oylama tartışmaya açık bir oylamadır. Lütfen fikirler beyan etmekten kaçınmayınız. Sizlerinde desteğiyle The Knight Online'ı daha iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz.

*Oylama 12 Haziran 23:59'a kadar geçerlidir.

The Knight Online ekibi.
Merhaba
windowsunuzda dep yada veri yürütme engelemesi açık oldugunda Acme guvenlik sistemi hile engelemek için windowsla uyumlu çalışmakta aşağıdaki leri yaparsanız, genel olarak oyuna girememe hatasını çözmüş olursunuz.

Bilgisayarıma Sağ Tıklayıp Özellikler diyoruz.

Sol Üst Kısımdan Gelişmiş sistem ayarlarına tıklıyoruz.

Açılan pencerede tekrardan Gelişmiş sekmesine tıklıyoruz. "Performans" yazısının yanındaki gelişmiş butonuna tıklıyoruz. Tekrardan açılan pencerede "Veri Yürütme Engellemesi" kısmında , "Sadece önemli windows programları ve hizmetleri için DEP"yi aç ı seçiyoruz ve tamamlıyoruz.

Unutmayın. Theknightonline clientindeki knightonline.exe ve launcher.exe yi ekleyin. Başka serverinki ekliyse onu kaldırıp bizim clientimizdekileri ekleyin sorun düzelecektir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
bir bakın yaa mesaj attım visit mesajı attım ticket attım bakın bir

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Ticket atın geri dönüş sağlanıcaktır.