Servera Level Jump Getirin

necolar67

The Knight Online Player
28 May 2015
65
0
6
Oyun Yöneticileri Servera Level Jump getirin kimse ne cz geliyo ne ardreama ardreamdaki çarlar kasmak istemiyo cz'ye level jump getirin ardream kaldırın herkez czde güzelce vakit geçirsin böyle serveri kimse bulamaz bişiler yapın artık böle gitmiyo

iLuGa

The Knight Online Player
25 May 2015
18
1
3
34
Kesinlikle katılıyorum, ardreamda zaten 3-5 kişi var, ardream kapatılıp level jump getirilirse cz kalabalık olur.

asassian19

The Knight Online Player
29 Haz 2015
53
0
6
tamamen yanlıs dusunce 83 e kadar kasan ınsanların emegıne ne olcak

ben arrdeam oynuyorum cz oynamak ıstesem charı her turlu kasarım hele kı genıe varken jumpun dıger ınsanların emegıne ıhanet olur :D

kasvetrlegend1

The Knight Online Player
22 Tem 2015
11
0
1
Andream Animosity clanı olarak konusuyorum andreamdaki userleri cekerseniz bırakırız bu swyi ! Andream oynamasını seviyoruz 4 pt cıkıyor bize yeter gelicek olanlarada yerimiz var

HAYIR DIYORUZ KasveLetzte

SCHHHHHHH

The Knight Online Player
19 Haz 2015
27
2
3
tamamen yanlıs dusunce 83 e kadar kasan ınsanların emegıne ne olcak
ben arrdeam oynuyorum cz oynamak ıstesem charı her turlu kasarım hele kı genıe varken jumpun dıger ınsanların emegıne ıhanet olur :D
Ihanet değil aksine iyilik yapmış olurlar. Emek verip o kadar level kastık ve cz pekte kalabalık değil, böyle bir uygulama bize yarayacaktır çünkü level kasmakta ki amacımız pk atmaktır.

Ardream'ın kapanmasına gelecek olursak, bu tip şeylere karşıyım çünkü insanlar ardream var diye gelip char açmışlar kasmışlar vs. Sonuçta pat diye kapatmak olmaz, ha bomboş olur kimse girmez o zaman kapatılabilir fakat oynayan 1 kişi bile varsa kapatmak yersiz olur.

asassian19

The Knight Online Player
29 Haz 2015
53
0
6
kasvetrlegend1' Alıntı:
Andream Animosity clanı olarak konusuyorum andreamdaki userleri cekerseniz bırakırız bu swyi ! Andream oynamasını seviyoruz 4 pt cıkıyor bize yeter gelicek olanlarada yerimiz var
HAYIR DIYORUZ KasveLetzte
ben arrdeamda oyle bı clan gormedım yenısınız galıba

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting