PunkHeardLy Türkiye Clanı VS EveryBodyHandsUp AUDREY

hop21

The Knight Online Player
4 Haz 2015
55
0
6
Arkadaşlar yarın punkheardly nin istemesi üzerine arenada 2vs2 yapacağız ben kendısıne 3vs2 veya 4 vs 2 de istedim ama 2vs2 dedi :D :D 50 K kc sine yapcagımıza soyledi kendısının charının bızım charlarımıza bedel oldugunu soyledı. Bende sslerini aldım fakat atmadım hiçbiryere şuan sadece bende duruyor. Yarın vs mızı clan arenada yapacagız izlemek ısteyen herkesi bekleriz. Bana kendısının clandakı 7 tane db priest oldugunu ve hepsinin bize bedel oldugunu soyledi :) o yuzden hepsi benden 2 yiyor bunları cok cabuk unuttu :) Herneyse yarın ws yi aldıgımız zaman ki şüphesiz ki alırız, O 50 K kc yi vermezse kendı rezıllıgını forumlara oyunda mıllette youtubeye hızlı resıme faceye gordugum herekese atarım ncs atarsan bulurum oturdugun yeere gelırım o kc yi alırım senden burdan bu yazdıklarımı okur umarım :) sözde adamlık yapılmaz. Yarın aksam herkesı beklıyoruz arenaya kardeşlerim.

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
La o Bebenin önde gideni . Delosta magesiyle kutu alamadı diye [h=2]PunkHeardLy (asas) ile geldi. Vs yaptık yatıp yatıp durdu. Sonrada ağlamaya başladi. Yok ben 79 levelim cp bile yok skillerim yok vs vs. Ama tabiki bütün skilleri açık. Yenilgiyi kabul edemeyen arkadaşın akli dengesinde de sorun var bence. Çünkü daha dün de forumda bütün skillerim açık biz okadar emek verdik. Neden başkalarını oto açılıyor diye ağlıyordu. Gerçekten akli dengesi olmayan bir kişi. Sen dua et vs de villa felan teklif etmemiş :cool:[/h]

hop21

The Knight Online Player
4 Haz 2015
55
0
6
10 K KC SENIN KARDEŞIM INŞALLAH LAFINDAN DÖNÜP VERMEMEZLIK YAPAR BAK O ZAMAN NASIL REZIL EDIYORUM ONU :)

Pharell

The Knight Online Player
12 Haz 2015
15
1
3
EverBodyHandUp nerden geldigini bil aslanım humanken yedigin tek spike ları unutma ;) Pharell

hop21

The Knight Online Player
4 Haz 2015
55
0
6
Pharel kardeşims enınde vıdeonu aldım senınde videon yakında senın banın yakında rahat ol burda yururken wolf atıp gelıp tek spike yıyosun dıyosun cok komıksınız :D bu serverda suana kadar db malıce dahıl tek spike kesınlıkle yemedım 2 atabılırsınız ama bu zamana kadar hepinize tek attım ama tek yemedım :) cok guvenıyorsan kendıne gelırsın arena gelırsın ws :)

hop21

The Knight Online Player
4 Haz 2015
55
0
6
Hee bide punkhardly ve tayfası dun gece oyunda yoktu herhalde gotlerı yemedı ws atmaya 50 k kc falan dıyordu sustu ya :) cok komık bu turkıye clanı alayı noob toplamıs 7 ıtem yapan herkes sokmus clanına basınada bi bebeyi koymus :D :D:D:D: 50 k kc falan gotun yemez punkhardly oyle guvenemeyecegın ıslere kalkısma rezıl ederım seni servera :) benım egoıst bı ınsan oldugumu herkes bılır ben bu egoyu kotu kullanmadıkca sorun yok :) ama sen ıllakı gelde bana yerleştir benı servera rezıl et dıyorsun :) bu egoyu kotu yönde kullandırıyorsun bana olmaz ama yazık :) czye bi çıksan czyede cıkamıyosun :) sanada bı 20 dklık movıe yapıcam pharel ıle bırlıokte :)

Pharell

The Knight Online Player
12 Haz 2015
15
1
3
Aslanım gece 2 ye kadar bekledik sizi gelmediniz bu 111111111111111111 ikincisi egonla dans ederim senin toplama item bebesi seni ;) milletten topladıgın itemlerle vs cagırma buda 22222222222222222

Moderatör tarafında düzenlendi:

hop21

The Knight Online Player
4 Haz 2015
55
0
6
O itemlerle sokarim sana ayik ol bebe :) itemin varda ne oluyo dokunamadin bile bana

HosCaKaLSeVGiLimM

The Knight Online Player
19 Haz 2015
13
0
3
Saat 3'de gelip bana pm atıyorsun nerdesiniz diye saat 2'de offline olan sensin kimin neresi neyi yiyor bilemem ama anlaşılan sen egolarına yenik düşmüşşün arkadaşım videonu dinledik ve sana küfür etme gereği bile duymadık cünki saydıgın 3 asastan 2 si benim clanımda ve diğerini kendini tabir etmişsin ama malesef gercekleri herkez görüyor.Ha birde ts'de kendini ilah gibi gösterme evladım daha yaşın ufak vural kardeşimin dediği gibi o çoçuk dediklerini kulak arkası et yarın görüşürüz dediği ortada..Kendi clanında abi dediğin insanlar bile sana veled derken ben seni muhattap saymam ha birde ts den birisi efendi gibi çıkarken arkasından sövülmez seni yetiştiren anneyi babayı ayıplıyorum cünkü hiç bir insan sıfatı vermemiş her neyse oyunu bıraktıgın isabet olmuş clandaki arkadaslarımın uyarısı ile gördüm konunu senden bi bok olmaz yerini ve haddini bil.. Bu arada kc'si ve parası bol olan diyen arkadaşlar da nick belirtsinler onlarında nasıl bi kuyruk acıları varsa dökelim ortaya örn : paradisekill yakında görürsünüz şahsı :)

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Saat 3'de gelip bana pm atıyorsun nerdesiniz diye saat 2'de offline olan sensin kimin neresi neyi yiyor bilemem ama anlaşılan sen egolarına yenik düşmüşşün arkadaşım videonu dinledik ve sana küfür etme gereği bile duymadık cünki saydıgın 3 asastan 2 si benim clanımda ve diğerini kendini tabir etmişsin ama malesef gercekleri herkez görüyor.Ha birde ts'de kendini ilah gibi gösterme evladım daha yaşın ufak vural kardeşimin dediği gibi o çoçuk dediklerini kulak arkası et yarın görüşürüz dediği ortada..Kendi clanında abi dediğin insanlar bile sana veled derken ben seni muhattap saymam ha birde ts den birisi efendi gibi çıkarken arkasından sövülmez seni yetiştiren anneyi babayı ayıplıyorum cünkü hiç bir insan sıfatı vermemiş her neyse oyunu bıraktıgın isabet olmuş clandaki arkadaslarımın uyarısı ile gördüm konunu senden bi bok olmaz yerini ve haddini bil.. Bu arada kc'si ve parası bol olan diyen arkadaşlar da nick belirtsinler onlarında nasıl bi kuyruk acıları varsa dökelim ortaya örn : paradisekill yakında görürsünüz şahsı :)
Sadece ana bacı küfür etmeyi bilen veledin tekisin inkar etme sovdugunu rezil ederim seni. Ben hala diyorum varsa gücün gel 2v2 ye

HosCaKaLSeVGiLimM

The Knight Online Player
19 Haz 2015
13
0
3
Sadece ana bacı küfür etmeyi bilen veledin tekisin inkar etme sovdugunu rezil ederim seni. Ben hala diyorum varsa gücün gel 2v2 ye
Ben sana yine küfür ediyorum çünki sende kişilk yok kişilik yoksunusun . Sebeblerini saymama gerek yok sizlerin ne b*k oldugunu bilen biliyor.Ha az daha istiyorsan devam edebilirim sövmeye bul asas gel 2vs2 atalım aslanım..

HosCaKaLSeVGiLimM

The Knight Online Player
19 Haz 2015
13
0
3
He bir de her boku bilip bilmeden maydanoz olma aslanım sen git kişilerin sırtından geçinmeyi bırak ve karsıma gel o zaman büyümüşün diyim sana . :)

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
He bir de her boku bilip bilmeden maydanoz olma aslanım sen git kişilerin sırtından geçinmeyi bırak ve karsıma gel o zaman büyümüşün diyim sana . :)
Ya ben sana küfür ediyormuyum ? Sen bana o kadar sövdüğün halde , sizin için ana bacı namus değerleri iki saniyede harcanacak kadar basit şeyler, ya da karşında kanlı canlı bir insan olmadıgı için bu kadar rahat kullanıyorsunuz bu kelimeleri. Neyse orası beni ilgilendirmez karakterin böyle demek ki. Ben hala söylüyorum al warriorunu gel atalım vs. Daha da kıvırmana gerek yok ben son sözümü söyledim.

aliaga

The Knight Online Player
23 Haz 2015
29
0
1
uykumu getirdiniz..... fazla söze gerek yok [h=1]EveryBodyHandsUp hakındaki yorumları istediginiz gibi yapa bilrsiniz yanlz sakın ola AUDREYI KARISTIRMAYIN .... bitersiniz ^^[/h]

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.ru generalprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ru hardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.ru learningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.ru railwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru