ParadiseKiLL BANNED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Karakter Adı:paradiseKiLL

Hesabın Kapatılma Tarihi:30.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:Bilinmiyor

Savunma: Dün gece buy pazar bırakıp uyumuştum. Sabah kaltığımda ise karakterim banlanmıştı. Neden karakterimin banlandığı hakkında hiç bir fikrim yok. Illegal program kullanmadım , Juriliğimi düzgün yaptım , insanlara server da kalıcı olmaları için yardımcı oldum. Bunlara rağmen neden banlandığıma anlam veremiyorum. Karakterin açılmasını bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ıcegoddes

The Knight Online Player
30 Haz 2015
7
1
3
paradise musaıtsen ts vereyyımde 2 dk gel...JusticexIceGooddeSss ben JusTH3R0 mage team lıderıyım ts: 185.86.6.4:2375 sifre yok

worner56

Banned
27 Nis 2015
43
2
8
Kendi clanım da olduğu için demiyorum ama bu adam banlandıysa bu server bitmiştir. Oyunda herkese yardım eden. Item isteyenlere bile verin serveri bırakmasın diyen bir adamı banladınız. Felankor muhabbetinde sizinle iletişime geçip elinden ne geldiyse yapmaya çalışan birini banladınız ve bu ban hiç bir illegal program kullanmadan , kimseyi dolandırmadan , soymadan atıldı. Yazıklar olsun.

tata9

The Knight Online Player
25 May 2015
5
1
3
Karus olmama rağmen bu arkadaş bana çok yardımcı olmuştu. Bence de ortada bir yanlış anlaşılma var.

yasinaydın

The Knight Online Player
27 Haz 2015
25
1
3
Arkadaşı şahsen tanımamama rağmen çok yardımı dokunmustur oyunda herhangi bir illegal aktivitesini görmedim ayrıyetten forumda da aktif bir juri inş bi hatadır ve en kısa sürede açılır banı

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Aynı partyde oynadık rakip olarakta oynadık şahsen ben bir illegale bulaştığını düşünemiyorum tanıdık olduğu için bir karar belirtmiyorum sadece fikrimi yazdım

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Çok teşekkürler arkadaşalar inşallah suçsuz oldugum anlaşılacak.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Ben arkadaşla birkaçkez partyde bulundum ve canı yakın bir arkadaş zaten forumda konusunu görünce çok şaşırdım ve jüri olan birisi kimsenin hile veya herhangi bir illegal program kullanmasını istemezken bunlardan banlandıysa bişey diyemem sadece fikrim jüri oldugu için kararımı belirtmek istemiyorum.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Sexyyyy' Alıntı:
Ben arkadaşla birkaçkez partyde bulundum ve canı yakın bir arkadaş zaten forumda konusunu görünce çok şaşırdım ve jüri olan birisi kimsenin hile veya herhangi bir illegal program kullanmasını istemezken bunlardan banlandıysa bişey diyemem sadece fikrim jüri oldugu için kararımı belirtmek istemiyorum.
Asıl şaşırtıcı olan neden ban yediğimi bilememek. Bir açıklama dahi yok. Insanın ağırına gidense hiçbir şey yapmadan ban yemek.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Aynı partyde oynadık rakip olarakta oynadık şahsen ben bir illegale bulaştığını düşünemiyorum tanıdık olduğu için bir karar belirtmiyorum sadece fikrimi yazdım
Dostum illegal bir şey kullanıpta ban yesem içim acımaz. Durum böyle olunca koyuyor zaten adama

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebiniz : Illegal yollardan item kopyalamaya çalışma , dolandırıcılık , oyun bugundan faydalanma şüphesi.

Karar : Kabul edildi. Incelemeler sonucu karakterinizde illegal bir aktivite bulunmamış ve banınız kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...