Öneri Severin Iyiliği Iiçin

Revolation87

The Knight Online Player
11 Haz 2015
7
0
1
Son Zamanlarda Serverdaki azalma sayısını biraz olsun fark etmişsinizdir akşam czye baktığımızda kimse czde yok olanlarda belli kişiler exp kasıyorlar . oyun maradonda dönüyor resmen biraz hızlandırmak lazım diye düşünüyorum fakat nasıl olucak fikrim yok . not: czde aşırı item yok arkadaşlar çıkabilirsiniz pk atalım hep beraber

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Öncelikle oynadığınız serverin farm serveri olduğunu biliyorsunuzdur umarım. Serverde exp sizin dediğiniz gibi zor değil. Eğer charınızı 2-3 gün exp pre + exp flash ile Troll Berserker' e bırakırsanız 80 level olursunuz. Ancak tahmin ediyorum ki siz sabahlamıyorsunuz veya expte uzun süre kalmıyorsunuz. Bende oynuyorum 80 level olmam 5 gün felan sürdü ancak benim nedenim hem pazar hem level yapmamdı. Ve çoğu zaman sabahlarken charımı ölmüş buluyordum. Yani söylemek istediğim exp premiumunuz varsa exp zor demeniz mübala. Çünkü oynadığınız server homeko db veya pk dbsi olan bir server değil. Usko serverde 1 veya 2 günde 83 olmayı beklemeyin. Gelen exp rezalet diyen arkadaşın nerede ve kaç saat kastığını öğrenmek isterim. Şahsen Troll Berserker, Troll Captain, Paramun bu slotlarda expe bırakılması gereken bir server. Serverde bazı sorunlar hala var ancak rezalat denilecek kadar değil. :)

Revolation87

The Knight Online Player
11 Haz 2015
7
0
1
Öncelikle oynadığınız serverin farm serveri olduğunu biliyorsunuzdur umarım. Serverde exp sizin dediğiniz gibi zor değil. Eğer charınızı 2-3 gün exp pre + exp flash ile Troll Berserker' e bırakırsanız 80 level olursunuz. Ancak tahmin ediyorum ki siz sabahlamıyorsunuz veya expte uzun süre kalmıyorsunuz. Bende oynuyorum 80 level olmam 5 gün felan sürdü ancak benim nedenim hem pazar hem level yapmamdı. Ve çoğu zaman sabahlarken charımı ölmüş buluyordum. Yani söylemek istediğim exp premiumunuz varsa exp zor demeniz mübala. Çünkü oynadığınız server homeko db veya pk dbsi olan bir server değil. Usko serverde 1 veya 2 günde 83 olmayı beklemeyin. Gelen exp rezalet diyen arkadaşın nerede ve kaç saat kastığını öğrenmek isterim. Şahsen Troll Berserker' date=' Troll Captain, Paramun bu slotlarda expe bırakılması gereken bir server. Serverde bazı sorunlar hala var ancak rezalat denilecek kadar değil. :) [/quote']
görkem kardesim expten yana sıkıntısı olucagını düşünmüyorum ben 1 haftada sabahlıyarak 82 oldum. ama sorun su kı cogu kişi expi kastıktan sonra madene gidiyor item yapıp öyle cıkıyım derdinde herkes ben 82 olurken elimde +6 md vardı troll set vardı çıktım czye o zaman bile normaldi kimse tek atamıyordu vs. demem oki yüksek item yapmayı denersenız oyundan zevk alınmaz czde toplam 25 kişi (human-orc) pk atıyoruzdur şikayetim bu yuzden

Schultz

The Knight Online Player
23 May 2015
19
0
1
Valla sabah bile çok tatlı pk dönüyor bence sen czye çıkmıyorsun