Monster Stone [Anket içerir]

Monster Nest Chest dropları değiştirilsin mi ?

• Evet .

Kullanılan: 129 89.0%
  • Hayır.

Kullanılan: 16 11.0%

• Kullanılan toplam oy
    145

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Konuyu açalı 1 hafta olduğu için daha fazla güncellemeyeceğim umarım mesaj alınmıştır.
Toplam : 76 oy %85.5 dropların değişmesini istiyor

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27
Konuyu takip ediyosunuz da e hadi artık bişeyler gelsin yani ben daha öncede yazdım sizin kc satışlarınızı etkilmicek şekilde 2li undy ac atack sc tradeye kapalı şekilde gelebilir oranları düşük olmak şartıyla.Ayrıca Kırmızı-yeşil ve mavi kutularda olabilir sadece bdwlerden geldiği için oldukça az sayıda var.Gold bar-Silver bar olabilir.Red pot,Blue pot olabilir yeni bi harf görevi eklenip nadir itemler verilebilir.Yani hepsi olmaz fakat mantıklı olanları seçip tartıp koyarsanız güzel olur 80 oy ve %85 i olumlu yönde bişeyler yaparsınız artık :) kolay gelsin

@VENGEANCE @iTachi @Alencia @Duellona

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Konuyu takip ediyosunuz da e hadi artık bişeyler gelsin yani ben daha öncede yazdım sizin kc satışlarınızı etkilmicek şekilde 2li undy ac atack sc tradeye kapalı şekilde gelebilir oranları düşük olmak şartıyla.Ayrıca Kırmızı-yeşil ve mavi kutularda olabilir sadece bdwlerden geldiği için oldukça az sayıda var.Gold bar-Silver bar olabilir.Red pot,Blue pot olabilir yeni bi harf görevi eklenip nadir itemler verilebilir.Yani hepsi olmaz fakat mantıklı olanları seçip tartıp koyarsanız güzel olur 80 oy ve %85 i olumlu yönde bişeyler yaparsınız artık :) kolay gelsin

Bekliyoruz ama hayırlısı :)

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Bu kutu için önerebileceğiz droplar var ise konu ıcınde belırtın bu guncellemede yapılacaktır

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Monster Nest Chest ve Kill İtem dropları aynı olduğu için ikisinin değişmesini de temenni ediyoruz.
Konuyu başlatan olarak konuya yapılan öneriler ve benim ekleyeceklerim olursa ;

• 3 Günlük Undy/Ac/Attack SC ( Trade edilemez )
  • 1 veya 3 günlük Trina / Karivids ( Trade edilemez )
  • Old veya normal takı ( düşük ihtimal )
  • Blue Chest / Silver Gem ( düşük ihtimal )
  • T,H,E,K,O harfleri ( Ayrıca bu harf kutusunun çöp dropları (+5 chitin vb.) kaldırılmalı diye düşünüyorum
  • Goldbar / Silver bar ( düşük ihtimal )
Yukarıda belirttiğim maddeler dışında belirli cheste kesin bir item verme de olabilir. Örneğin 20 cheste 1 adet Trina gibi
Benden bu kadar yorum yapmayı unutmayın arkadaşlar :)

MymoonTR

Member
17 Mar 2017
36
8
8
Monster Nest Chest ve Kill İtem dropları aynı olduğu için ikisinin değişmesini de temenni ediyoruz.
Konuyu başlatan olarak konuya yapılan öneriler ve benim ekleyeceklerim olursa ;

• 3 Günlük Undy/Ac/Attack SC ( Trade edilemez )
  • 1 veya 3 günlük Trina / Karivids ( Trade edilemez )
  • Old veya normal takı ( düşük ihtimal )
  • Blue Chest / Silver Gem ( düşük ihtimal )
  • T,H,E,K,O harfleri ( Ayrıca bu harf kutusunun çöp dropları (+5 chitin vb.) kaldırılmalı diye düşünüyorum
  • Goldbar / Silver bar ( düşük ihtimal )
Yukarıda belirttiğim maddeler dışında belirli cheste kesin bir item verme de olabilir. Örneğin 20 cheste 1 adet Trina gibi
Benden bu kadar yorum yapmayı unutmayın arkadaşlar :)

Arkadaş ödüllendirilmeli diye düşünüyorum, önerdiği konu mantıklı Nest Chest'lerin bi numarası kalmadı yenilik istiyorsanız buyurun 10 numara yenilik :)

Khensei

New Member
4 Nis 2017
4
1
3
37
Monster Nest Chest dropları iyi moster stone de uniq takı oranı çok düşük bu oran artırılabilir exp olayına bir çözüm getirmeli emc dışında paramunda sadece 1 party oluyor ve emcde kasmak zorunda kalıyoruz macro serbest olmasından dolayı macroculardan dolayı boş slot yok genie ile slotlarda doğru düzgün kasamıyoruz bu yüzden exp slotlarının expleri biraz artırılırsa iyi olur 7 anahtar görevi çalışmıyor humanlarda (5.anahtar yok) bildirdiğim halde düzeltilmedi atack sc npc ye eklenmeli trade edilemez şeklinde warrıor arkadaşlara tek başına kasarken kolaylık sağlar

Khensei

New Member
4 Nis 2017
4
1
3
37
bdw sistemine 5k np getirilmesi ile exp kasmak için sc alamayan exp kasan arkadaşlar için bu uygulama kötü oldu exp sc genie gibi droba eklenmeli

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Monster Nest Chest dropları iyi moster stone de uniq takı oranı çok düşük bu oran artırılabilir exp olayına bir çözüm getirmeli emc dışında paramunda sadece 1 party oluyor ve emcde kasmak zorunda kalıyoruz macro serbest olmasından dolayı macroculardan dolayı boş slot yok genie ile slotlarda doğru düzgün kasamıyoruz bu yüzden exp slotlarının expleri biraz artırılırsa iyi olur 7 anahtar görevi çalışmıyor humanlarda (5.anahtar yok) bildirdiğim halde düzeltilmedi atack sc npc ye eklenmeli trade edilemez şeklinde warrıor arkadaşlara tek başına kasarken kolaylık sağlar
Monster Nest Chest dropları iyiden kastın nedir dostum ? Görev itemlerine ihtiyacın varsa ben sağlayabilirim. 70-72-75-80 questlerinin materyalleri NPC ye eklenebilir şu anki piyasayı bilmiyorum ama en pahalısı 20m felan olması lazım. Şu an ki piyasaya göre şekillenebilir fiyatlar. Onun haricinde diğer karşılaştığın sorunlara yanıt veremeyeceğim maalesef ben yan hesabımı 5 saatte kastım 83 levele exp premium ile. Bence görevlerle uğraşmadan daha hızlı exp kasabilirsin :)