Koxper - Videolu

QuentinTarantino

The Knight Online Player
31 May 2015
35
0
6
QueensParkRanger

videoda herşey bariz kayarak skill atıyor durduğu zaman bile ne alakaysa geniesine elimle yetişemiyorum gördüğünüz gibi gerekenin yapılmasını rica ederim.

@duellona

@ragnar

@ermis

@alencia

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
isim benzerliğinden dedim kendi videosunumu çekmiş napmış dedim :) bencede bişeyler var ilgilenilmeli

Schultz

The Knight Online Player
23 May 2015
19
0
1
Güldürdün :D kayarak vuruyormuşum koxpermışım her slotunu kaybeden koxper der zaten :D önce sen git bir ekran kartı al charın sekerek yürüyor :D

QuentinTarantino

The Knight Online Player
31 May 2015
35
0
6
şuan da dagger taktı nasıl oluyorsa genieyle elimle daldıgımdan daha hızlı yaratık seçip benden hızlı atak yapıyor

Schultz

The Knight Online Player
23 May 2015
19
0
1
Tam bir beyinsizsin ya :D okcu adam dagger takıp basic skillerle atak yapamıyormu dingil :D

Schultz

The Knight Online Player
23 May 2015
19
0
1
Ayrıca bu koxper diyen adamların derdi de aynı kendi farm yaptıkları yerde başkası farm yapamayacak ya koxper diyor hemen :D

QuentinTarantino

The Knight Online Player
31 May 2015
35
0
6
https://www.youtube.com/watch?v=EQOuRkE72fs&feature=youtu.be kendin bak canım nasıl atak yaptığına vuruşunun nasıl göründüğüne ondan sonra iftira at millete daha çok ağlayacaksanız emzik veren olur :D
warriorun kayarak atak yapması normal değil midir ?

merak etme gm ler beni bir çok kez yanlarına çekerek kontrol ettiler koxper olup olmadıgımı afk iken birçok kez geldiğimde charımın yeri değişik genie kapanmış şekilde bekliyordum ben

Schultz

The Knight Online Player
23 May 2015
19
0
1
Ben birşeyleri başaramayınca millete iftira atmıyorum seni videoya amamın sebebi oyundaki görüntü bugunun sendede olduğunu göstermek banlatmak değil