DUYURU GÜNCELLEME Expceptional ITEM!

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Bununla birlikte +9 paper uygulamasıda açılabilir.

YetkinWinchesteR

New Member
31 Mar 2017
3
1
3
Herkezin de dediği gibi +8 daha yeni açıldı ve adam akıllı kimsede yok bence exp itemleri açmanız biraz mantıksız olur herkez onlara yönelir diğer itemler hem gözden düşer hemde düşüş yaşanır bence 1 ay bekleseniz daha mantıklı olur benim düşüncem böyle diğer arkadaşlarda büyük ihtimal ile buna katılır . daha erken yani bence beklemelisiniz. @Duellona

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
Serverin konsepti farm server olduğundan dolayı , server'a kesin bir suret ile katkı sağlayacağını düşünüyorum tabii ki şuanda gelmesi mantıklı olmaz belki 2 hafta sonrasında insanlara kasacak yeni şeyler verilmesi gerekli olduğunu düşünüyorum. Böylelikle CZ'deki aktivite hatsafhalara ulaşmış olur. Ayrıca insanlar GENIE değil birazda emek verip elleriyle birşeyleri lootlamaya çalışırlar bir çok kişi gang atmaya gelicektir daha fazla PK dönücektir muhakkak ayrıca drop oranları az olursa zaten tadından yenmez olur itemler değerli olur. Haricinde ise , Solo takılıp kimse ile alakası olmayan kişiler ekip bulmaya ve organize olmaya mecbur kalırlar gerek loot gerekse team play anlamında ekiplerin güçlenmesi veya yeni katılımlara yol açar dolayısıyla zamanlı bir şekilde bu güncellemenin getirilmesi herkesin yararına ve server ekonomisini pozitif anlamda etkileyecek bir yol çizilmiş olur.

Eksik yönleri gördüklerim ;

Slotlar CZ'deki genel PK sahnelerinin çok arkasında kalıyorlar dolayısıyla ulaşması çok zor olabilir.
Mageler toplu halde çok fazla farm yapabilir. ( Mageler zengin olur )
Yaratıkların ne kadar dmg vurduğunu bilmiyorum ama sanırım hepsi kolay öldürülebiliyor. Ayrıca Magelere karşı yaratıklara uzaktan vurabileceği bir skill falan eklenebilir ki kolay farm olmasın .( Biraz DMG veya HP eklenemeli yaratıklara )

NagaS1ren

New Member
17 Mar 2017
27
3
3
Bence Exp itemler için erken tl ile oynayanların ve itemini yapmış clanların ekmeğine yağ sürmek olur şuan için, paper +9 gelirsek zaten solo oynayan mage çok az çoğu mageler 1 veya 2 clan pt takılıyor item olmasa bile burst damage ile czde cok kolay boss kesip, novayla ırk kaldırıp np kasıyor, battle priestlerde +9 paper ile dahada cok vururlar diye düşünüyorum. Czye oyuncu çekmek için iteme göre degilde scroll, skil açma itemi vb gibi drop veren yaratıklar eklenebilir özellikle bowl ve civarlarina.

fequA

New Member
1 Nis 2017
1
0
1
26
bencede kesinlikle açılmasın. çoğunuluğun görüşü de bu şekilde. isterseniz oylamaya da sunabilirsiniz. lütfen oyuncuların isteğini kırmayın. açılacaksa da 1-2 hafta değil daha fazla süre sonra açılsın.

4mehtap4

New Member
25 Mar 2017
3
0
1
25
Mageler şuan bile orta itemli warrior asasa 1w1 de bile duramazken exp itemler gelince ne olucak bilemiyorum...

TheNonStop

New Member
27 Mar 2017
5
1
3
33
Linen lerin yada paperlerin +9 olması bizim hp mizi 150 arttıracaktır bir değişiklik sunmuyacaktır biz magelere özellikle lr magelere bir düzenleme getirmeniz gerekiyor ne dmg vurabiliyor ne kitleyebiliyor full int oldugumuz halde özel görüşmemiz mümkün ise bu konuda bilgi paylaşımı için oyun içi TheNonStop pm

doplink

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
61
11
8
32
Linen lerin yada paperlerin +9 olması bizim hp mizi 150 arttıracaktır bir değişiklik sunmuyacaktır biz magelere özellikle lr magelere bir düzenleme getirmeniz gerekiyor ne dmg vurabiliyor ne kitleyebiliyor full int oldugumuz halde özel görüşmemiz mümkün ise bu konuda bilgi paylaşımı için oyun içi TheNonStop pm
aynen dostum katılıyorum full itemli kimseye karşı duramıyorum tek marifetin blink ile teleport olmak o da eğlenceli kendimi yem atıyorum sonra kaçıyorum :D

Inferna1Majesty

New Member
15 Mar 2017
7
1
3
31
Şuan Server Gayet İyi Mageleri Bitirmek İçin Uğraşıyosanız eğer OIabilir Tabi Şu Durumda bile Mageler Tormentle town atmak zorunda kalırken Exp Raptor 8 li wariorun vurucağı damagede belini hiç bir şekilde doğrultamaz Gereksiz Bencede.

akyosun

The Knight Online Player
23 Eki 2015
24
3
3
Açmayın Usta Usre Bırakmicanız Sw De Zaten Piyasayı Allak Bullak Ettiniz User Kaçmaya Başlicak Yoksa

17 Mar 2017
49
0
6
30
bencede şu eski maradondan kurtulun artık. Bi ancak acın geerkirse oylamaya sunun. Eski bdw haritası da cok amatörce geldi. Bdw map yüzünden bdwlere giresim gelmiyo. Maradona pazara bile gitmek istemiyorum

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
bencede şu eski maradondan kurtulun artık. Bi ancak acın geerkirse oylamaya sunun. Eski bdw haritası da cok amatörce geldi. Bdw map yüzünden bdwlere giresim gelmiyo. Maradona pazara bile gitmek istemiyorum
Eski BDW haritasının artıları var önünde engel var taktiksel oyunlar için geçerli ve kullanışlı bir mesele ayrıca bahsettiğiniz konunun yukarıdaki konu ile uzaktan yakından alakası yok dolayısıyla fikir ve önerilerinizi Istek ve Öneri bölümünde paylaşmanızı dilerim.

4AnyDemoNofHeLL

New Member
17 Mar 2017
23
1
3
32
Mageler içinde +9 paperi düşünmeye başlasanız bence hiç fena olmaz mele +8 leri çektikten sonra düşmez oldu dengelerin tekrar saglanması içi +9 paperinde yakın zamanda gelmesi lazım sadece paperler için tabi normal +9 açılmasın. Exp itemler aşırı bi fark yaratmaz sadece normal itemlerin degeri biraz daha düşer fazla bi fark yaratacak değişiklik değil.