Bunlar çözülmezse oynayacak user kalmayacak yönetim lütfen kulak verin!

Snorlax

The Knight Online Player
29 Nis 2015
37
0
6
1) EXP : Premium sahibiyim benim açımdan exp çok güzel tam kıvamında kasması çok keyifli ama arkadaşlarım için aynısını söyleyemeyeceğim. EXP resmen ızdıraba dönüştü ve oyunu bıraktılar şuan tek başıma kaldım 6 kişi arasında. daha bu adamlar 57 zor oldu 7 saatte nasıl 80 e kassınlar?

2) EXP Flash : niye bu ızdırap? yarım saate 4 tane exp flash çıkaramıyoruz ve bizim bunu her level da basmamız gerekiyor bunun dc si var kapat hatası var pc mavi ekranı var. varda var lütfen exp flash drobunu arttırmanız serverın gidişatına hiç bir etki yapmaz. exp pre aldık exp flash basamazsak ne anlamı kaldı.

Lütfen serverda user kalmayacak...

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Exp evet zor 1453 tarzi oranlarimiz hiçbir zaman kolay demedik zaten sizlere 2hafta olduğunu her zaman söledik.

Exp Eventlerimiz tabi olaçak ama şuan için erken , Pazartesinden sonra EXP event aktif olaçaktir.

2) EXP Flash drop 2 katina cikmiştir.

​Lütfen bilgilerinizi kimse ile paylaşmayiniz.THEKOGAME Yönetimi Hiç bir sorumluluk kabul etmezdir. THEKNIGHTONLINE YÖNETIM EKIBI.

Snorlax

The Knight Online Player
29 Nis 2015
37
0
6
Alencia haklısın kolay değil de arada uçurum olması çok saçma 700k exp far vardı 50 levelda 1 yaratıkta. exp flash drobuda yarım saatir 5 tane çıktı cidden basamicaz sanırım

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Exp flash droplari 2 katina çikarildi.

CatchyBitch

The Knight Online Player
26 May 2015
19
1
3
exp kasma kolay olmazsa user kalmıycak baştada konu actım sımdıde söyluyorum ben exp pre ıle 61den 62ye sıkldysam presız adam krize girer:) şimdi sanıyosunuz herkes pre cekıcek ama herkesın durumu yok..expı azda olsa kolaylastırıp soganı faln kaldırıp war pre satmaya yonelmelısınız. yoksa gıdısat kötu

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
Exp evet zor 1453 tarzi oranlarimiz hiçbir zaman kolay demedik zaten sizlere 2hafta olduğunu her zaman söledik.
Exp Eventlerimiz tabi olaçak ama şuan için erken , Pazartesinden sonra EXP event aktif olaçaktir.

2) EXP Flash drop 2 katina cikmiştir.

​Lütfen bilgilerinizi kimse ile paylaşmayiniz.THEKOGAME Yönetimi Hiç bir sorumluluk kabul etmezdir. THEKNIGHTONLINE YÖNETIM EKIBI.
Çok fazla user bu durumdan şikayetçi isterseniz herkesi dikkate alıp expi 1.5 veya 2 katı kadar kolaylaştırın.

Benim bi şikayetim yok ama 10 kişi şikayetçiyse yapılması gerekli çok az bir iyileştirme yapılabilir zira booro dan -61 de 8m exp geliyor +61de 3m gayet güzel rakam preli usere tabiki.

Snorlax

The Knight Online Player
29 Nis 2015
37
0
6
Düşünün bir de Premium lu adamlar bu konuları açıyor, cidden userınızı korumanız gerekiyor

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
Yükseltilmiyosa bile günlük %50 event yapılabilir bugünden itibaren veya yarın sabahtan itibaren. en azından..