Bu kansıza birisi müdahile etmezse herkesi soyucak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
REQ adlı bursada ikamet eden kanı bozuk bir kişilik . ben dahil 4 kişiyi daha serverda dolandırd.

banlamayın sıkıntı yok ama bilen bilsin bu adam dolandırıcıdır

UgurJOhn1

The Knight Online Player
2 Tem 2015
10
1
3
Mahkeme Aracılığıyla Adresini Bulup Işlem Yaptırabilirsin. Sanal Gasp Veya Sanal Dolandırıcılığa Girer. Eğer ki TL olarak Kaybın Varsa. Tabi Boş Vaktin Olması Lazım Biraz Uğraşırsın.

Geçmiş Olsun.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Bunu bende duymuştum hocam hata birazda sizde tanımadığınız adama para yollanırmı ? bu işi yapan aracı siteler var oyun içi 2 dk araştırsanız ztn anlıcaksınız durumu.

UgurJOhn1

The Knight Online Player
2 Tem 2015
10
1
3
Dalga Geçer Gibi Pm'ler Atmış Sinir Bozucu Bir Olay Ben Olsam Sırf Kıllığına Uğraşırdım. Dolandırıcılıktır bu Oyun aracılığıyla veya deil ve cezai hukmu var. Telefondan Su Bankaya para Yatırın Biz Oyuz Buyuz Diyenler Gibi. Bence Adliyeye Gidip Suc Duyurusunda Bulunabılırsınız. Tabıkı GM'den ip Adresi Almanız Gerekicek.

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
Bunu bende duymuştum hocam hata birazda sizde tanımadığınız adama para yollanırmı ? bu işi yapan aracı siteler var oyun içi 2 dk araştırsanız ztn anlıcaksınız durumu.
benım dicek bişeyim yok bu adamın böyle oldugunu bile bile oyunda admin tutuyor. ben belki cahillik ettim yatırdım benım harıcımde 800tl daha dolandırmış. ama bu adam halen oynuyor ve halen dolandırmaya devam ediyor.

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
Dalga Geçer Gibi Pm'ler Atmış Sinir Bozucu Bir Olay Ben Olsam Sırf Kıllığına Uğraşırdım. Dolandırıcılıktır bu Oyun aracılığıyla veya deil ve cezai hukmu var. Telefondan Su Bankaya para Yatırın Biz Oyuz Buyuz Diyenler Gibi. Bence Adliyeye Gidip Suc Duyurusunda Bulunabılırsınız. Tabıkı GM'den ip Adresi Almanız Gerekicek.
IP adresini admin vermiyor. yardımcı olsa her türlü alırım ama olmuyor. mahkeme kagıdı istiyor bide.

Sorqq

The Knight Online Player
15 Haz 2015
57
0
6
bu adam neden banlanmiyor anlamış değilim,insanlarin dolandırılmasına karışmıyorum diyemessiniz bir kişi insanlari dolandırıyorsa ve sizde bunu engelleyebilecek güç varsa bunu kullanmamanız ahlaki olmaz.etik degil bir kere.gidip ip adresini verin demiyorum,atin hdd block insanlari rahatsiz etmesin bir daha.

UgurJOhn1

The Knight Online Player
2 Tem 2015
10
1
3
O zaman gidiceksin hem ip adresini vermeyen admin hakkında hem bu sekil dolandırıcılıkları cezalandırmayan adminler hakkında hemde bu ŞEREFSIZ dolandırıcı hakkında suç duyurusunda bulunucaksın. ip ozaman sana gelir uğraşmazsın. Uğraşamam deme Fazla vaktini almıcağına emin ol 10-15 dakikalık işin var.

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
bu insandan char alıp madur olan kmlerse bana ulaşsın dekontları gondersin. yarın savcılıga gidicem. bu işimizi daha çok kolaylaştırır

MischiefMakers

The Knight Online Player
23 Haz 2015
56
1
8
Duellona,bu karaktersiz insana artık bir ceza verilmesi gerekmiyor mu? Bir de yaptığının üzerine dalga geçiyor ahlaksız

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
duellona karakteri düşük miktarada satmıyor bende sormustum pahalı geldi almadım 4 kişinin canını yakmış 350 400 liraya satıyor karakteri lütfen müdahale edin pişkin pişkin burada savunuyor bıde kendını

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Kullanıcı soymak veya dolandırma işlemlerine(kişiler arası olan) biz müdahalede bulunmayız. Ancak kişi Din'e hakaret ettiği için banlanmıştır.

Bildiriminiz için teşekkür eder,

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
Merhaba
Kullanıcı soymak veya dolandırma işlemlerine(kişiler arası olan) biz müdahalede bulunmayız. Ancak kişi Din'e hakaret ettiği için banlanmıştır.

Bildiriminiz için teşekkür eder,

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
teşekkür ederiz theknightonline userleri olarak. böyle bir mahlukattan bizi kurtardın ve umarız ki oyuncu mahkemesine konu açıp bu ban kaldırılmaz. iyi oyunlar

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Banlandığına sevindik. Bu kişi çoğu kişinin hakkını emeğini çaldı.

ScorDrag

The Knight Online Player
2 Tem 2015
107
1
18
Tam olarak nasıl dolandirdi anlatırsan aynı.hataya düşmeyelim . Satılan char i.geri Alma you my car?

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
30
Belirtilen kişi gerekli cezayı Duellona tarafından aldığı için

Konu Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...