Arkadas Banlanması Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZarakiiKenpachii

The Knight Online Player
27 Haz 2015
34
0
6
Merhabalar..Kolay Gelsin

Oyun Nick : Pikachu

Oyun nick :Kenpachii

Arkadasımın evde 2 pc si var 1 masaustu 1 laptop olmak seklınde .Multi die ban atmıssınız hatta gmlerinze foto yolladıgını ve sızınde buna ınanıcazmı dedıgını soyledı.en sonundada bıraz tartıstıgını soledi.Bende bır yanlıslık olabılecegını ıza ettım kendısıne sızden gercekten özürdiliyoruz ve charların en yakın zmanda acılmasını talep ediyoruz ilginize sımdıden tskler. ,

Iyi Çalısmalar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Açıklama :

Yanlışlık yok. Kullanıcı multiclient kullanıyordu ve yasaklandı. Ek olarak önceden 2 defa uyarılmıştı.

Kanıt :

Karar : Reddedildi , Kullanıcı itirazını 24 saat içerisinde belirtebilir.

ZarakiiKenpachii

The Knight Online Player
27 Haz 2015
34
0
6
2 Pc oldugundan Karakterleri makına degıstırmıs olabılır bu konuda ne yapmamız lazım bir yol gosterebılırsenız cok memnun olacagız ?

Banların acıldıgı takdirde Laptopda 1 id masaustunde oteki id olmak seklınde girecegiz bir daha bole cakısmaması ıcın elımızden gelenı yapacagız tskler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
ZarakiiKenpachii' Alıntı:
2 Pc oldugundan Karakterleri makına degıstırmıs olabılır bu konuda ne yapmamız lazım bir yol gosterebılırsenız cok memnun olacagız ?
Banların acıldıgı takdirde Laptopda 1 id masaustunde oteki id olmak seklınde girecegiz bir daha bole cakısmaması ıcın elımızden gelenı yapacagız tskler..
Oyunda olup ban yediğinde aynı pc üzerinden giriş yapılmıştı. Kontroller buna göre sağlanmaktadır.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
ZarakiiKenpachii' Alıntı:
Acılmıcakmı dikkat edicez gerçekten rica ediyorum
Mahkeme ile ilgilenen juri : AliMUTLU

Son zamanlarda bu konu üzerine çok fazla konu açılmaya başlandı bana düşmez ama multi sisteminin bir gözden geçirilmesi taraftarıyım. mizra' da konu açmıştı sanırım pcler değişince multi olarak algılanabiliyor oyuncular. sisteme müdahale şansınız yoksa bile bu durum hakkında oyuncular forum ve oyun içi uyarılmalıdır ve maduriyet yaşıyan arkadaşların banları bir defaya mahsus açılmalı diye düşünüyorum tabi söz yine gm arkadaşların iyi forumlar..

karar : olumlu

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Olumlu , Jurilerimizin almış olduğu kararlar doğrultusunda banınız kaldırılmıştır. Hilesiz oyun dileğimle.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...