80 LVL FUL SIKIL FUL ITEMLI ROGUE SATILIR

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
+4 REB ÇIFT Shard

+7 SHEL SET

+6 ROGUE Chitin DD 13

+ 1 ÇIFT COC KÜPE

+1 ÇIFT LEGO

0 SKE BELT

DEX 15 KOLYE

ÇIFT PATHOS

KAHRAMANA WALKRY SET / görüşlü Mavi KANAT

Charda // 200 // K NP VARDIR ARKADAŞLAR

SAVAŞ PREMIUM VARDIR 500 SAAT

BU sekılde 400 TL ISTIYORUM ÇOK ISTEDIGIMI düsünmüyorum Ilgilenen ARKADAŞLAR IÇIN TEŞEKKÜRLER

ILETIŞIM Oyundan NICK: / JomiaeL / Cityboy / PM ATARSANIZ YARDIMCI OLURUM ELDEN SATABILIRIM SITE GÜVENCESINDE SATABILIRIM

NET FIYAT: 400 TL. .

4Danger

The Knight Online Player
7 Haz 2015
29
0
1
ARKADAŞLAR INANIP GÜVENIP ALMAYIN BU ŞAHIS DOLANDIRICIDIR ESKI NICK'i EasyHooN BIR VATANDAŞI DOLANDIRDIKTAN SONRA NCS ATIP JomiaeL OLARAK DEÄžIŞTIRMIŞTIR. IRTIBAT ETMEYINIZ.

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
len kahbe evladı neyını caldım ss göster kanıt göster :) anca laf edersınız hani ss hanı kanıt ? dolandırdıysam kanıt göster mıllet bilsin ıtem ıstedın satmadım dıye dolandırıcımı oldum ? istedigin fiyattan satsaydım dolandırıcı olmazdım demı charı sana vercem sen benı dolandırsan ben suclu olmazdım demı gec bu yalanı dolanı

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
ayrıca ben kimseye senın gıbı sahtekarlık etmem parayı yatır charı ıtemı vereyım muhabbetını bıle etmem senın gıbı telefonda 2 saat kandırmak ıcın dıl dokmem site denen bisi var kardesım site uzerınden satarım elden satarım bunun neresı dolandırıcılık ulan sahtekar köpek neyını caldım ? ispat et bakayım dun bana shard sat dedın satmıyorum dedım bozdum attım senı zoruna gitmis bellı basladın karı gıbı kufur etmeye 2 gun once clanımdaydın knk gel knk gıt knk knk sıkımı yalıyodun ? item satmadım yol verdım sımdı hırsız oldum :) veled