User olarak şikayetçiyiz

Olalalala

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
Öncelikle betanın ilk gününden bugüne serverin gelişimi açısından gördüğüm eksiklikleri dile getirmiştim. Bakın burda serverinizi kötülemek gibi bir amacım yok, Server'inizi beğendim arkadaşlarımı yıllanmış klanımı arkamdan getirdim levellerimizi kastık hadi maden işine girelim dedik. Gördüğümüz tamamen hayal kırıklığı. Çok kişi dile getiriyor Golden mattock öyle böyle diye, biz nakit sizin deyiminiz ile kc yatırıp aldık birer golden mattock sonuçlar gerçekten üzücü... Hani bu item bizi bir adım öne atması gerekmiyor mu ? Arkadaşım normal ile kazıp en az benim kadar drop alabiliyor bazen daha fazla ve kaliteli oluyor onunkiler. Ben bütün klanıma kefil oldum hadi şu server'a diye malesef şuan onlara hesap veremiyorum. Bu konu ile ilgili sizde bir açıklama bekliyorum bakın açıklama diyorum DROP ORANLARI GAYET IYI demenizi değil. Teşekkürler

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Bence maden dropları çok iyi bu şanş işi bence bizimde clanımızdaki arkadaş sürekli maden de ve 3 2 saatte 50 tane yakın gem freagment alıyor golden mattockla bence şansınızı sürekli denemenizde fayda var birde öncelikle server şuan kc ile değil gb ile iş yapıyor o yüzden droplar diğer serverlere göre düşük olabilir buda The Knight Online FARKI.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Madencilik için oyunun ilk günü %20'lik bir güncelleme yapmıştık duyurusuna buradan göz atabilirsiniz.

Golden mattock ve normal mattock arasında büyük fark vardır. Ancak madencilik birazda şansla ilgili, kazamaya başladığınız anda anında bir fragment alabilirsiniz çünkü bu oranlar her kazma vuruşunda yeniden hesaplanıyor ve rastgele bir eşya size madenden çıkıyor. Droplarını yükseltmek gibi bi düşüncemiz yok. Diğer serverlarda olduğu gibi oranları yükseltirsek herkes çok kolay item yapabilir, ve lütfen şunu unutmayın kolay olan elde edilenden vazgeçmekte kolay olur. Bizim amacımız sizler için kaliteli ve uzun soluklu bir oyun sunmak. 2 ay beta sürecinde droplarımız yine bu şekildeydi bir çok kişinin serverımızı tercih etmesinin sebebide diğer serverlara nazaran daha zor olmasıdır.

iyi eğlenceler.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
3 gün önce bu tartışmaya son vermek için golden mattok alcam demiştim aldım.2 gündür kullanıyorum.evimde 2 pc var birinde golden diğeri normal sürekli karşılaştırıyorum.aynı anda bırakıyorum madene sürekli her boşaltmada.arada fark var arkadaşlar ve dünkü resetten sonra bu fark felaket açıldı.normal mattok drop atmıyo şimdide bende bundan şikayetçiyim :) arkadaşlar serverda golden mattok drop atmıyo değil bakın serverin maden drobu az.maden drobu az olduğu için golden size az geliyor.tekrar söylüyorum serverin temeli maden drobunun az tutulması,yani oyunun maden üzerine kurulmaması adamların amacı o buda bize söylendi ve golden bu drobu olması gerekene taşıyo o kadar.sizin gibiler yüzünden normal mattok piyasası bitti.inş golden mattok drobu daha fazla artmaz yeter zaten deli gibi item atıyo günde en kötü 200 gem kasıyorum daha ne versin bu golden yeter ya.

Damashite

The Knight Online Player
4 Haz 2015
18
1
3
bunun tamamen istatistikle alakalı olduğunu belirtmek isterim sevgili dostum golden ve normalinin oranlarını bilmemekle beraber şöyle bir örnek vermek istiyorum,goldun %10 normalin %2 olduğunu varsayarsak eğer normal mattock kullanan birisi 5 tane arka arkaya güzel drop alıp sen yaklaşık 10 dakika hiç drop alamayabilirsin bu olağan birşeydir ve bunun sebebi tamamen ve tamamen şanstır %2 yi yakalamış olmasıdır ve seninde talihsizliğinle alakalı bir durumdur. :)

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
aynen öyle bugün silvery kırıyosun 10 tane cihitn atıyo gittim black gem kırdım unıq geldi :) dün spear +4 def yaktım cnm sıkıldı yedekte +7 fabric vardı varsın kırılsın dedim 8 oldu :) tamamen şans ve golden dropları çok çok iyi fazlası zarar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
bunun tamamen istatistikle alakalı olduğunu belirtmek isterim sevgili dostum golden ve normalinin oranlarını bilmemekle beraber şöyle bir örnek vermek istiyorum' date='goldun %10 normalin %2 olduğunu varsayarsak eğer normal mattock kullanan birisi 5 tane arka arkaya güzel drop alıp sen yaklaşık 10 dakika hiç drop alamayabilirsin bu olağan birşeydir ve bunun sebebi tamamen ve tamamen şanstır %2 yi yakalamış olmasıdır ve seninde talihsizliğinle alakalı bir durumdur. :) [/quote']
+1

teşekkürler.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting