MymoonTR

MymoonTR

Member
17 Mar 2017
36
8
8
Merhabalar, özelikle Ragnar ve Duellona.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki eski db'leriniz haricinde burada da ilk günden beri sizlerleyim.

Size bildirmiş olduğum sıkıntıyı muhtemelen hatırlıyorsunuz dur. Tekrardan açmak ve oyuncular arasında bir kaosa sebep olmak istemem amma ve lakin hatırlat derseniz de seve seve tekrar açıklarım.

Konuya gelelim, size bahsettiğim yönetimin birbirinden haberi yok..
Konusunu 2 dakika önce yaşayıp bu konuyu açma gereği duydum.

Size bildirmiş olduğum Rey pm li yetkilinizin bana bildirdikleri doğrultusunda yapılan savunmada böyle bir şey söylenmemiştir kabul etmiyoruz dediniz.

Arkadaşa sormanızı teklif ettim yanaşmadınız, ki ben hatırlayacağına inanıyorum.

Velhasıl yönetiminiz birbiri ile irtibat halinde değil anlaşılan, bunun örneklerini fikir ayrılıklarını, geçmişte de yaşamış fakat önemsemeyip ksc'sini alma gereği duymamıştım.

Ekte göstermiş olduğum yalnızca bir örnektir kimseyi zor durumda bırakmak veya rencide etmek gibi bir amacım yok.

Yalnız, HB konusunu bir çoğunuz ile konuşup anlattığımda Rey'in ayrıldığını böyle bir şey yapmayacağını, bildirimde bulunmayacağını söyleyip kestirip attınız. !

Ve şuan böyle bir sonuç ile karşılaşınca doğru yolda olduğumu ve hatayı kendimde değil sizlerde aramam gerektiğini göstermek istedim :)

İyi çalışmalar dilerim.

Respect
MymoonTR