KÜFÜRBAZ KOXPER! [VİDEO]

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
"The1nferno2" nickli oyuncu hakkında Koxp şüphesi gerekçesiyle bu videoyu yönetici arkadaşlara sunuyorum. Bu şahıs slota gelip atak yapmaya başlayınca bir şeyler olduğu zaten belliydi. Attığı oklar zamanından önce yaratıklara varıyordu. Okçuluk tecrübem bana bu şahsın normal olmadığını söylüyordu. Şahsa Koxp'u kapat diye PM attığım zaman bir anda o hızlı ok atmalar, benden kutu almalar kesildi.. Sonrasında küfretmeye başladı..
Bu videoyu yapmamın sebebi de ettiği küfürlerdir. (Loglardan kontrol edebilirsiniz)
Şu güzelim oyunu, kirletmeyin artık..

kamyoncu

New Member
18 Mar 2017
5
0
1
34
okçuluk tecrüben olsaydı eğer anlayabilirdin ne olduğunu sadece macro ayarı bu z ayarlıyor skıl hangı tustayda onu ayarlıyor durmaksızın z+skıl basabılıyor istersen tek tuşla saatlerini götürsün istersen bastıgında çektiğinde acılıp kapansın

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
okçuluk tecrüben olsaydı eğer anlayabilirdin ne olduğunu sadece macro ayarı bu z ayarlıyor skıl hangı tustayda onu ayarlıyor durmaksızın z+skıl basabılıyor istersen tek tuşla saatlerini götürsün istersen bastıgında çektiğinde acılıp kapansın
Hangi dünyada yaşıyorsun sen? Ne izlediğini biliyor musun?

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
Videodaki şahıs sensin tamam anladık da ne demeye geldin :) Buradan da mı banlanmak istiyorsun koxper.

kamyoncu

New Member
18 Mar 2017
5
0
1
34
sen tam bir ÇOBAN sın senin gibi veletler yüzünden anlamayanlar yüzünden bu hallere geliyoruz macro bende kullanıyorum çünkü azıcık öğren kullandığım oyun klavyesi 1000 tl lik senin gibi 30 liralık değil kullanım mouse 700 liralık kullandıgım pc 10 bin civarı falan bırakta oyun pc nin klavyenin mouse bi faydası + sı olsun dimi bence sus daha rezil olma senin yerine ben utanıyorum resmen

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
Koxper şahsın bir an önce banlanmasını rica ediyorum. Hem saygısız hem cahil.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
İnceleme yapılacak hesap hakkında

kamyoncu

New Member
18 Mar 2017
5
0
1
34
bunlar hep kıskançlık bence para kasamayan item dilenen insanlar ama merak etme senin gibi insanlara item veriyorum :)

mer40

New Member
18 Mar 2017
8
1
3
30
Kardes bu bıldıgın macro adam slotu almıs senden clan nıckındende anlasıldıgı gıbı smıldonkralı yedırememıs adamı nasıl banlatcam dıye oyle bı suslemıssınkı videoyu masallah reis. adam macro bellı kullandıgı oyun setını snde kullansan ne demek ıstedıgımı anlardın aynısını bende yapıyorum allaha sukur kımsedende koxpser damgası yemedık bosuna mılletı karalamayın iyi oyunlar.

27han

The Knight Online Player
30 May 2015
92
1
8
BU BİR KXPERDİR KONU AÇAN ARKADAŞA KATILIYORUM BENDE MOCRO KULANIYORUM VE BENDE BÖYLE DEYİL VE SUNU UNUTMAYIN Kİ HİÇ BİR ZMAN LEGAL OKCUDA OK İÇİNDEN GEÇİP GİTMEZ VE BURDA KONU AÇAN ARKADAŞI KARALAYANLARA DIR SÖZÜM SİZLERDE KXP KULANIYORSUNUZ Kİ ARKADASI KARALIYORSUNUZ

ailamofida10

New Member
24 Mar 2017
14
0
1
28
BU BİR KXPERDİR KONU AÇAN ARKADAŞA KATILIYORUM BENDE MOCRO KULANIYORUM VE BENDE BÖYLE DEYİL VE SUNU UNUTMAYIN Kİ HİÇ BİR ZMAN LEGAL OKCUDA OK İÇİNDEN GEÇİP GİTMEZ VE BURDA KONU AÇAN ARKADAŞI KARALAYANLARA DIR SÖZÜM SİZLERDE KXP KULANIYORSUNUZ Kİ ARKADASI KARALIYORSUNUZ
katılıyorum bende kullanıyorum ama bendede bu şekilde değil

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting