KARAKTERIM HDD BAN YEDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LadyMattafix

The Knight Online Player
3 Tem 2015
6
0
1
Merhaba. LonelyDay adli karakteri yaklasik 1 hafta once satin aldim. Islerimin yogunlugu nedeniyle bugun girmek istedim fakat karakterimin facebook araciligiyla HDD BAN yedigini duydum ve sebebini gecen saatlerde oyundan arkadasim olan AlkholicZRQ (bahri) arkadasimdan ogrendim ve boyle bir suclamayi kabul etmiyorum. Ben karakteri (LonelyDay) i aldigim zamanda hic hir sikinti yoktu. Ve madem boyle bir durum soz konusu karakterin satiminin yasaklanmasi gerekirdi forumda. Satin aldiktan gunler sonra bu olayin cikmasi cok uzucu gereginin yapilmasini arz ederim. Ve karakteri aldigim arkadastan gerekli tum belgeleri istemeye ve size ulastirmaya hazirim

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Fotoğrafını çektiğiniz ücretleri paypaldan geri çektiğiniz için ban yediniz.

LadyMattafix

The Knight Online Player
3 Tem 2015
6
0
1
Böyle bir durumun söz konusu olmadigini soyluyorum ve mademki boyle bir durum soz konusu var forumda market bolumunun kapatilmasi gerekir ben karakteri orasi araciligiyla aldim ve magduriyetim buyuk ve kaldiki dediginiz gibi bir islem yapılmamıştır

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
LadyMattafix' Alıntı:
Böyle bir durumun söz konusu olmadigini soyluyorum ve mademki boyle bir durum soz konusu var forumda market bolumunun kapatilmasi gerekir ben karakteri orasi araciligiyla aldim ve magduriyetim buyuk ve kaldiki dediginiz gibi bir islem yapılmamıştır
Karakteri aldığınız kişi paypaldan ödemelerini geri çekmiş, bunu o kişiyle aranızda halletmelisiniz. Biz yapmamız gerekeni yaptık.

LadyMattafix

The Knight Online Player
3 Tem 2015
6
0
1
Siz gerekeni yaptiginizi soyluyorsunuz fakat ben bu karakteri forum uzerinden aldim. Ozaman market bolumunde konu acanlari takip etmeniz gerekir para kolay kazanilmiyor ki kaldiki ben karakteri satin aldiktan sonra 3 4 gun oyuna giris yapip oynadim bir problem yoktu simdi burda magduriyetimi bildiriyorum size ve siz biraz daha ilgili olsaniz bana karsida keske mutlu olabilsem

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Konu ile ilgilenen Juri : AlcoholicsZRQ

Açıklama : Mert , Karakteri aldığın adamın hangi gun charge back yapıldıysa o güne ait tum banka işlemlerinin goruntusunu bulmalısın... Gerekli bilgilendirme düellona tarafından yapılması gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...